BusinessUp!

Başarı Hikayelerini Hemen
Eticaret ve Dijital Pazarlama Eğitimlerinin Başlamasına Son X Gün! Hemen İncele!

Markanı Büyütmekte
Zorluk Mu Yaşıyosun?

Formu doldur,
Sonucu birlikte görelim.

İLETİŞİM FORMU

Hemen Doldur, Tanışalım

Kişisel verilerimin işlenmesine, BusinessUp'ın reklam, duyuru, bilgi, kampanya vb. konularda şahsıma ticari elektronik ileti göndermesine, bilgilerimin bu amaçla kullanılmasına, şahsımla ve markamla paylaştığım veriler üzerinden iletişime geçmesine, saklanmasına ve yurtdışı ve/veya yurtiçi hizmet sağlayıcı üçüncü kişilerle paylaşılmasına açık rıza izni veriyorum.
Edit Template

BusinessUp! ile Büyümeyi ve Gelişmeyi Seçen Markalarımız ve Hikâyeleri

Performans pazarlama hiçbir zaman ajansın veya markanın tek başına yapacağı bir iş değildir. Marka ile beraber ajansın yürüttüğü performans pazarlama sürecinde mutlaka başarı yakalanmaktadır. Bizim de kısa bir süre içerisinde beraber yürüdüğümüz ve başarıya ulaştırdığımız pek çok marka vardır. Bu markaları öncelikle yurtiçi başarıları destekleyerek işe başlıyoruz. Yurtiçi başarıya ulaştırdığımız markalara yurtdışında başarıya ulaşması için gerekli destekleri veriyoruz. Diğer SEO ajanslarından ve dijital reklam ajanslarından ayrıldığımız en önemli nokta budur. Hem B2B hizmet veren hem de B2C olarak hizmet veren pek çok markanın danışmanlığını yapmaktayız.

OceanHome

OceanHome, ürettiği oldukça kullanışlı ev ve yaşam gereçleriyle öne çıkan, kutulardan sepetlere, hurçlardan düzenleyicilere kadar uzanan geniş ürün yelpazesiyle her evin ihtiyacı ürünler tasarlayan bir markadır. Çocuklar için özel olarak tasarladığı ürünler ile ekstra beğeni kazanan OceanHome, dijital reklam, seo ve performans pazarlama süreçlerini BusinessUp!’ın desteğiyle yürütüyor. BusinessUp!’ın kendisine özel belirlediği stratejiler ile sektörde bilinen ve çokça tercih edilen markalardan biri olma yolunda hızla ilerliyor.

Lolons

Anne, çocuk ve bebek ürünleri denince akla gelen ilk markalardan biri olan Lolons, dijital reklam, performans pazarlama ve seo süreçlerini BusinessUp! ile yürüterek bebek giyim kategorisinde en çok aranan 3. marka konumuna ulaştı! Giyim, bebek bakım ürünleri, oyuncaklar da dahil olmak üzere geniş bir ürün skalasına sahip olan marka, BusinessUp!’ın kendisine özel belirlediği stratejilerle sektörde kendisine önemli bir yer edindi.

PodyumPlus

Hazır giyim sektöründe 20 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren, kadın giyiminin en beğenilen markalarından biri olan PodyumPlus, seo, performans pazarlama ve dijital reklam süreçlerini BusinessUp! tecrübesiyle yönetiyor. Tesettür giyim kategorisinde oldukça öne çıkan PodyumPlus, BusinessUp’ın kendisine özel belirlediği büyüme ve gelişme stratejileriyle sektörde adını duyurmaya devam ediyor.

Kaktüs Moda

Toptan kadın giyimin öncüsü Kaktüs Moda, 2006 yılından beri ürettiği kaliteli ürünler ile kullanıcılarına dürüst ve güvenilir bir satış deneyimi sunuyor. Kullanıcılarına en iyi hizmeti sunmak için özenle ürettiği ürünlerini pazarlama konusunda BusinessUp!’tan destek alan Kaktüs Moda, toptan kadın giyim sektöründe başarılarını katlayarak arttırmaya devam ediyor.

Welcome Baby

Anne bebek alışverişi denildiği zaman akıllara gelen Welcome Baby, Koyuncuoğlu şirketler grubunun 70 yıllık tecrübesiyle müşterilerine hizmet sunuyor. BusinessUp!’ın performans pazarlamasını yönettiği Welcome Baby, 2022 yılı Kasım ayında bir önceki yıla göre 5 kat ciro artışıyla markasının rekorunu kırdı! Bebeklerin sağlıklı gelişimini gözeterek ürettiği ürünleriyle annelerin güvenini ve beğenisini kazanan Welcome Baby, seo ve pazarlama süreçlerinde BusinessUp!’tan aldığı destek ile yurt içinde ve yurt dışında tanınan en iyi markalardan biri olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

Moda Çelikler

Kadın moda sektöründe 30 yılı aşkın tecrübesiyle lider markalardan biri olan Moda Çelikler de seo ve pazarlama alanında BusinessUp! ile birlikte yürümeyi tercih ediyor. Milyonlarca kadının dolabında kendine yer edinen Moda Çelikler ürünleri her dönemin gözdesi olmayı başaran eşsiz giyim ürünleri arasında yer alıyor. BusinessUp! ile hızla gelişmeye ve büyümeye devam eden Moda Çelikler, yurt içinin yanı sıra yurtdışı pazarında da beğeniyle tercih ediliyor.

Worldef

Şirketlerin e-ticaret ve e-ihracat alanında karşılaştıkları karmaşık süreçlerde yanlarında olarak ulusal ve uluslararası alanda büyümelerini sağlayan Worldef de seo konusunda BusinessUp! tecrübesine güveniyor. BusinessUp! olarak, Birbirinden farklı markalar ile işbirliği içerisinde bulunan Worldef’in performans pazarlama ve seo konusunda eksikliklerini gidererek yurt içi ve yurtdışındaki başarılarını arttırma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz.

Little Gusto

20 yılı aşkın tecrübesiyle 0-8 yaş arası bebek ve çocukların ihtiyaçlarını sürdürülebilir yaşam prensiplerini gözeterek ürettiği ürünler ile karşılayarak annelerin beğenisini ve güvenini kazanan Little Gusto’nun seo ajansı tercihi elbette BusinessUp!. Bebeklerin ve çocukların ihtiyaç duyduğu giyim ve aksesuar ürünlerini doğal malzemeler ile üreten Little Gusto, seo ve dijital pazarlama süreçlerini BusinessUp! ile yürütüyor. Little Gusto, BusinessUp!’ın belirlediği stratejilere uyarak 2022 yılı Kasım ayında hedeflediği cironun üstüne çıktı ve bir önceki yıla göre 45 kat ciro artışıyla markasının rekorunu kırdı! Bizler, BusinessUp! olarak, Little Gusto’nun yurt içinde ve yurtdışında beğeniyle tercih edilen bir marka olma hikâyesini birlikte yazıyoruz.

Kudra

Geleneksel cilt bakımı ve güzellik reçetelerini modernize ederek kullanıcılarına sağlıklı ve ışıltılı bir cilde sahip olmanın kapılarını açan Kudra, seo ve performans pazarlama ajansı olarak BusinessUp!’ı tercih ediyor. Kudra BusinessUp! tecrübesiyle ilerlediği yolda 2022 yılı Kasım ayı için hedeflediği cirosunu ikiye katladı ve bir önceki yılın kasım ayına göre 4 kat ciro artışı sağlayarak kendi rekorunu kırdı! Yarattığı etkili ve doğa dostu ürünler ile müşterilerinin beğenisini kazanan Kudra, BusinessUp!’ın desteğiyle büyümeye ve gelişmeye hızla devam ediyor.

Elmas İş

1947’den beri gümüşü en özel ve hassas şekillerde işleyerek kullanıcıların beğenisini kazanan Elmas İş, seo, dijital reklam, performans pazarlama gibi konularda BusinessUp! seo ve performans pazarlama ajansının desteğini tercih ediyor. 2022 yılı kasım ayı için belirlediği hedef cirosunu ikiye katlayarak marka tarihinin rekorunu kıran Elmas İş, BusinessUp! ile gelişmeye ve büyümeye devam ediyor! Elmas İş, birbirinden özel tasarımlarını BusinessUp! ile en doğru seo ve pazarlama yöntemleriyle müşterilerine ulaştırıyor.

Shule

Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Shule, ürettiği kadın çanta ve cüzdan modelleriyle pek çok kişiye ulaşırken seo, grafik tasarım ve pazarlama süreçlerinde BusinessUp!’ın yardımını alıyor. Shule, BusinessUp!’ın kendisi için belirlediği planlamaya uyarak 2022 yılı Kasım ayında, bu zamana kadar olan ciro rekorunu kırdı ve geçen yılın Kasım ayına göre 3.5 kat ciro artışı sağladı! BusinessUp! performans pazarlama, dijital pazarlama ve seo yöntemlerini tercih eden Shule, yerli ve yabancı pazarlarda çokça tercih edilir bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

Beverly Rug

Birbirinden kaliteli ve şık makine halıları üreten Beverly Rug, dijital pazarlama ve seo süreçlerinde BusinessUp!’ın deneyimlerinden yararlanıyor. BusinessUp!, birlikte çalıştığı ilk Amerika firması olan Beverly Rug’ın tüm front-end süreçlerini shopify altyapısında kurgulayarak internet sitesini 2022 yılı Kasım ayında yayına aldı. Gaziantep’ten dünyaya makine halısı ihracatını BusinessUp! iş planına uyarak hayata geçiren Beverly Rug, uluslararası pazarda hızla büyümeye devam ediyor.

Fresh Scarfs

Birbirinden güzel tasarımlara sahip şal, eşarp ve aksesuarlarıyla kadınların beğensini kazanan Fresh Scarfs’ın dijital pazarlama alanındaki tercihi seo, grafik tasarım ve performans pazarlama gibi alanlarda önemli başarılara imza atmış bulunan BusinessUp!’tan yana! Fresh Scarfs, BusinessUp!’ın dijital pazarlama ve seo stratejilerine uyarak attığı adımlarla 2022 yılı Kasım ayında, bir önceki yıla kıyasla elde ettiği 5 kat ciro artışıyla marka tarihi rekorunu kırdı.

Mugo

Herschel, Converse, Vans ve Adidas gibi pek çok ünlü markaya ev sahipliği yaparak müşterilerine eşsiz bir multibrand deneyimi sunan Mugo, dijital pazarlama ve seo süreçlerini BusinessUp! aracılığıyla yürütüyor. Kadın, erkek ve çocuk; her yaştan kullanıcıya hitap eden geniş skaladaki ürünleriyle hizmet veren Mugo, ulusal ve uluslararası pazarda BusinessUp!’ın stratejileriyle kendine yer buluyor.

Onreon

Bir entegrasyon yazılımı şirketi olan Onreon, 15 yıllık sektör tecrübesiyle müşterilerine hizmet sunarken BusinessUp!’ın seo ve dijital pazarlama stratejilerinden destek alıyor. Ürettiği entegrasyon yazılımı ile müşterilerine pazar yeri ve kargo entegresi, stok ve sipariş yönetimi, ürün düzenleme ve güncelleme, fatura hazırlama, raporlama ve analizler, müşteri talep ve istekleri gibi daha birçok işlemleri tek panel üzerinden bir tık ile yapabilme imkânı sunan Onreon, performans pazarlama süreçlerinde dijital reklam ve seo ajansı BusinessUp!’ın tecrübelerine güveniyor.

haphug

Mevsiminde dalından toplanan meyveleri Freeze Dry teknolojisi ile kurutarak %97 olan besin değerini koruyarak müşterilerine sunan haphug, seo ve dijital pazarlama süreçlerini BusinessUp! ile birlikte yürütüyor. Sağlıklı beslenmeyi bir yaşam tarzı hâline getiren kullanıcıların oldukça beğensini kazanan haphug, büyüme hedeflerine BusinessUp!’ın stratejileri ile ulaşıyor.

Suud

Kadın giyim, çanta ve aksesuar kategorilerinde oldukça beğenilen geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Suud, dijital pazarlama, seo ve grafik tasarım süreçlerini BusinessUp! ile birlikte yönetiyor. “Sadece Kendin İçin Giyin” mottosuyla yola çıkan, kadın giyimde özgün tasarımlara imza atan Suud markası, BusinessUp!’ın stratejileriyle hızla büyümeye ve gelişmeye devam ediyor.

3Dteknomarket

1999’dan bu yana faaliyet gösteren Aysu Grup bünyesinde, 2022 yılında hizmet vermeye başlayan bir marka olan 3Dteknomarket, dijital pazarlama, seo ve grafik tasarım süreçlerini BusinessUp! ile birlikte yürütmeye başladı. 3Dteknomarket, BusinessUp!’ın seo ve dijital pazarlama stratejilerini uygulayarak, ürettiği ürünler ile sektörün önde gelen markalarından biri olmaya aday.

ellabonna

Bebekler için organik malzemeler ile ürettiği patik, panduf, kundak ve battaniye gibi ürünleri ile annelerin oldukça beğenisini kazanan ellabonna, dijital pazarlama ve seo süreçlerinde BusinessUp! stratejilerini uyguluyor. Oldukça çeşitli ürünlere sahip olan ellabonna, BusinessUp! ile birlikte sektörde bilinen ve sıklıkla tercih edilen bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

UTOPEAK OUTDOOR

Utopeak Outdoor, tekstil ve ticaret sektöründe 20 yıllık bir tecrübenin ardından kurucularının dağcılık, arama kurtarma, rafting ve benzeri adrenalin sporları deneyimlerinden yola çıkılarak yaratılmış bir markadır. Tekstil ve ticaret sektöründeki tecrübesini BusinessUp!’ın seo, performans pazarlama, dijital reklam ve grafik tasarım alanlarındaki tecrübeleriyle birleştirme kararı alan marka, ulusal ve uluslararası pazarda büyümeye ve gelişmeye BusinessUp!’ın stratejileriyle devam ediyor.

Wallhang

Yetişkinlerin yanı sıra çocuklara yönelik tasarımları bulunan Wallhang, duvar örtüsü, battaniye, tablo, duvar dekoru gibi ürünleriyle her yaştan kullanıcının beğenisini kazanıyor. Yaşam alanlarına sanatsal bir dokunuş yapan ürünleriyle göz dolduran marka, dijital pazarlama ve seo süreçlerini BusinessUp! tecrübesiyle yönetiyor. Birbirinden kaliteli ürünleri ile göz dolduran Wallhang, BusinessUp!’ın kendisi için belirlediği stratejilerle sektörde öne çıkmaya ve gelişmeye devam ediyor.

Birlikte çalıştığımız diğer markalar şunlardır: Hanna’s, bilcee, PESTEMAL, patırtı, EMOYRA, hayalevi, woodion, MARKOfly, MİNE TAN BUTİK, PENC, TRENDY BUTİK Takı & Aksesuar, pop!, Ruby Damson, siyezen.com, Ventino Silver, Necix’s, Peddon.