BusinessUp!

Başarı Hikayelerini Hemen
Eticaret ve Dijital Pazarlama Eğitimlerinin Başlamasına Son X Gün! Hemen İncele!

BAŞARI HİKAYELERİ

Edit Template

Markanı Büyütmekte
Zorluk Mu Yaşıyosun?

Formu doldur,
Sonucu birlikte görelim.

İLETİŞİM FORMU

Hemen Doldur, Tanışalım

Kişisel verilerimin işlenmesine, BusinessUp'ın reklam, duyuru, bilgi, kampanya vb. konularda şahsıma ticari elektronik ileti göndermesine, bilgilerimin bu amaçla kullanılmasına, şahsımla ve markamla paylaştığım veriler üzerinden iletişime geçmesine, saklanmasına ve yurtdışı ve/veya yurtiçi hizmet sağlayıcı üçüncü kişilerle paylaşılmasına açık rıza izni veriyorum.
Edit Template

Başarı Hikayeleri

Performans pazarlama, bizim başarı hikayelerimizi yazdığımız ve markalarımızla beraber büyüdüğümüz çalışma alanımızdır. Başarı hikayelerimizi yazarken her zaman günün sonunda markaya ne kattığımıza önem veriyoruz. Yani marka günün sonunda büyümek ister ve biz de bu isteğine cevap vererek onu her gün daha ileriye taşıyoruz. Marka ile beraber yürümemiz şüphesiz başarılarımızın temellerinden biridir. Performans pazarlama, dijital reklam, grafik tasarım ve seo süreçlerini yürüttüğümüz her markayı her adımda bilgilendirerek beraber aksiyon almaya çalışıyoruz. Başarı hikayelerini yazdığımız markalar şu şekildedir.

Worldef

Meta, İş Bankası gibi güçlü ana sponsorların olduğu World Ecommerce Forum etkinlikleri ve şehir konferanslarında hedeflediğimiz yüzbinlerce Lead(Potansiyel Katılımcı) elde ettik ve tüm dijital pazarlama süreçlerinde aktif rol oynadık. Ayrıca tüm SEO süreçlerini devralarak, yaptığımız teknik seo ve site içi optimizasyonlar ile 2 ay gibi kısa bir sürede %53.33'lük organik büyüme elde ettik.

Bilcee

Meta'da roas seviyesi x4 iyileştirilerek, ciro x3 kat artırıldı. Yapılan SEO çalışmaları ilk 5'e 20+ keyword konumlandırıldı.

Ella Bonna

Teknik ve site içi seo çalışmaları neticesinde "Polar Bebek Patiği" anahtar kelimesinde 68. sıradan 1. sıraya yükseldik. Markanın odak anahtar kelimeleri arasında olan "Bebek Patiği" sıralamada bulunmuyorken, 12. sıraya, "Bebek Pandufu" anahtar kelimesinde ise sıralamada bulunmuyorken, 8. sıraya yükseldik.

Podyum Plus

Blog sayfasında yapmış olduğumuz seo odaklı çalışmalar neticesinde ilk ayda blog ziyaretçisinde %344’lük bir büyüme elde ettik. Site içi seo çalışmaları sayesinde organik geliri %12 arttırdık.

Kaktüs Moda

B2B iş modelinde Ortadoğu’da yönettiğimiz arapça potansiyel müşteri reklamlarında lead başı maliyetimizi ortalama 3₺'ye kadar düşürdük. Ayrıca yaptığımız seo çalışmalarında; “Toptan Ceket, Toptan Crop, Toptan Elbise, Toptan Bluz, Toptan Kazak, Toptan Büstiyer, Toptan Tunik, Toptan Gömlek, Toptan Mont, Toptan Deri Ceket, Toptan Kot Ceket” aramalarında ilk 3’de yer almaya başladık.

Aynı zamanda yapılan SEO çalışmalarında; ‘Toptan Ceket, Toptan Crop, Toptan Elbise, Toptan Bluz, Toptan Kazak, Toptan Büstiyer, Toptan Tunik, Toptan Gömlek, Toptan Mont, Toptan Deri Ceket, Toptan Kot Ceket’ gibi kelimelerde organik sıralamada ilk 3’de yer almaktayız.

Cook

Başladığımız günden bu yana, planladığımız kampanya takvimleri, doğru reklam stratejisi ve dijital pazarlama uygulamaları ile ciroyu x5 kat yükselttik.

Servet Şekerleme

Teknik ve site içi seo'sunu başarılı bir şekilde yöneterek, 2 ay gibi kısa bir sürede organik trafiği %21 arttırdık.

FreshScarfs

Planladığımız reklam stratejisi ile alışveriş dönüşüm değerlerini %40 yükselterek, genel ciroda %20 artış sağladık.

Little Gusto

Büyük üretim gücüne sahip olan ve bebek giyim sektöründe benzersiz organik ürünler üreten Little Gusto ile 3 ay gibi bir sürede marka tarihinin en yüksek cirosunu yaparak rekor kırdık. 2022 yılı Kasım ayında bir önceki yıla göre 45 kat ciro artışıyla marka tarihinin ciro rekorunu elde ettik.

3dTeknoMarket

Sıfırdan tüm kurulumlarını yaparak başladık ve 4 ay gibi kısa sürede milyonları aşarak çok büyük ciro başarıları elde ettik.

Shule

Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan ve ürettiği kadın çanta ve cüzdan modelleriyle pek çok kişiye ulaşan Shule’un seo, grafik tasarım ve pazarlama süreçlerini birlikte yönettik. 2022 yılı Kasım ayında, bu zamana kadar olan ciro rekorunu kırdık ve geçen yılın Kasım ayına göre 3.5 kat ciro artışı sağladık.

Beverly Rug

Birbirinden kaliteli ve şık makine halıları üreten Beverly Rug’ın dijital pazarlama ve seo süreçlerini birlikte yöneterek markayı dünyada tanınır hâle getirmeye başladık. Birlikte çalıştığımız ilk Amerika firması olan Beverly Rug’ın tüm front-end süreçlerini shopify altyapısında kurgulayarak internet sitesini 2022 yılı Kasım ayında yayına aldık.

Penc

Shopify'ın global partneri olarak, İngiltere'ye özel yurtdışı eihracat entegrasyonları kuruldu ve tasarım süreçlerini tamamlandı. Sonrasında yaptığımız marka bilinirliği çalışmaları ile siparişleri almaya başladık.

Suud Collection

Performans Pazarlama ile 1 yılda ciro yaklaşık x3 artırıldı ve Meta'da kampanyalar genelinde 1'e 53 roas seviyeleri elde edildi.