BusinessUp!

Başarı Hikayelerini Hemen
Eticaret ve Dijital Pazarlama Eğitimlerinin Başlamasına Son X Gün! Hemen İncele!

BusinessUp Eğitimleri ile Uzmanlığını Almaya Hazır Mısın?

Uygulamalı Google, Meta ve Eticaret eğitimlerini hemen al, kontenjan sınırlı unutma!

Eğitimleri İnceleyin

Kampanyalı Eğitim Paketleri

SIKÇA SORULAN SORULAR

Online platformlar üzerinden(GoogleMeet, Zoom..) canlı ve uygulamalı olarak yapılmaktadır.

Eticaret ve dijital pazarlama konusunda kendini uzmanlaştırmak isteyen herkes için uygundur.

Sadece sunum ya da video kaydı üzerinden değil, ilgili paneller üzerinden uygulamalı eğitim imkanı sunulmaktadır. Sıradan teorik bilgilerden uzak, canlı, uygulamalı ve anlık iletişimin olduğu, deneyim kazanma odaklı eğitimler amaçlanmaktadır. En önemli noktalardan biri ise, eğitim sonunda başarılı olan adaylar, doğrudan BusinessUp’da çalışma fırsatı yakalayabilir.

Dijital reklamları kendi yönetmek isteyen işletme sahipleri ya da marka yöneticileri. Dijital pazarlama ya da eticaret sektöründe çalışmak isteyen öğrenciler, mezunlar ya da sektörde aktif çalışan ancak eksiklerini tamamlamak isteyenler, ajans kurmak isteyen girişimciler.. gibi kısaca eticarete ve dijital pazarlamaya ilgi duyan ve kendini geliştirmek isteyen herkes katılabilir.

Eğtimler, sektörde 10 yılı aşkın deneyimi bulunan profesyonel eğitmenler tarafından düzenlenmektedir. Sadece sunum ya da video kaydı üzerinden değil, ilgili paneller üzerinden uygulamalı eğitim imkanı sunulmaktadır. Eğitimler aynı zamanda kayıt altına alınmaktadır, istenildiği zaman tekrar tekrar pratik yapma imkanı bulunmaktadır. Ayrıca eğitim bittikten sonra, 60 gün boyunca BusinessUp eğitmenleri ile online iletişim kurmaya devam edilmekte ve takıldığınız noktalarda online destek verilmektedir.

BusinessUp sadece eğitim veren bir ajans değildir. 10 yılı aşkın eticaret tecrübesiyle aktif olarak bir çok kurumsal markanın eticaret danışmanlığı, performans pazarlama, seo, grafik & tasarım, front-end ve back-end gibi bir çok sürecini yöneten performans pazarlama ajansıdır.

Eğitimlerin uygulamalı olması ve anlatılan konuların kazanımlarının tespiti konusunda yapılacak anlık sınavlar nedeniyle %80 oranında katılım zorunluluğu bulunmaktadır.

Eğitimleri %80 oranında tamamlayan herkese katılım belgesi ve sertifika verilmektedir. Ayrıca yapılacak olan sınavlarda, başarılı olan adaylara iş bulmaları konusunda destek olması nedeniyle referans mektubu verilmektedir.

Kayıt altına alınmaktadır, istenildiği zaman tekrar tekrar pratik yapma imkanı bulunmaktadır.

60 gün boyunca BusinessUp eğitmenleri ile online iletişim kurmaya devam edilmekte ve takıldığınız noktalarda online destek verilmektedir.

EĞİTİM YORUMLARI

Melisa K.

Meta Spec.

BusinessUp dan eğitim almak çok faydalı oldu. Meta uzmanlığında başta Önder Bey ve Esra Hanım bana çok şey kattı. İnanılmaz sabırlı ve motive ediciydi. Bu yüzden aldığım eğitimden çok fayda ve keyif aldım. Bu işin mutfağını kesinlikle BusinessUp çok iyi biliyor. Herkese şiddetle tavsiye ediyorum.

Fevzi F.

Marketing Spec.

Dijital pazarlama, e-ticaret gibi sektörlere yönelen adayların "pratik olmadan, sadece teoriyle başarılı olmak mümkün değil" gibi haklı gerekçeleri oluyor genellikle. BusinessUp ekibi bu konuya oldukça hakim, bildiğim kadarıyla on yılı aşkın tecrübeleri var ve eğitim sürecinde pratiklerle, projelerle(ödev) sorumluluk vererek gerçekten işi öğretiyorlar.

EĞİTMENLER

YÖNETTİĞİMİZ MARKALAR

Cook Worldef Welcome Baby Manuka Dcey Shule
Cook Worldef Welcome Baby

Eğitim PDF'ini indirip, daha detaylı incelemek ister misin?

Hemen İndir

Arkadaşını Getir! İndirimi Kazan!

Her Arkadaşına Özel %10 İndirim!

(1 Arkadaşını getirene %10, 3 Arkadaşını Getirene %30, 5 Arkadaşını Getirene %50 İndirim!)

Tuba Osmanoğlu

Brand Relations Specialist

İletişim ve Kayıt İçin;
+90 530 913 19 96

Kendini geliştirmekte
zorluk mu yaşıyorsun?

Formu doldur,
Sonucu birlikte görelim.

BusinessUp! Edu

Eğitimlere katıl, uzmanlığı al

Kişisel verilerimin işlenmesine, BusinessUp'ın reklam, duyuru, bilgi, kampanya vb. konularda şahsıma ticari elektronik ileti göndermesine, bilgilerimin bu amaçla kullanılmasına, şahsımla ve markamla paylaştığım veriler üzerinden iletişime geçmesine, saklanmasına ve yurtdışı ve/veya yurtiçi hizmet sağlayıcı üçüncü kişilerle paylaşılmasına açık rıza izni veriyorum.

BusinessUp! Eğitimler

Performans pazarlama ajansı olan BusinessUp bu alanda neler yapıldığını öğrenmek ve kariyerini performans pazarlama yönünde şekillendirmek isteyen bireylere eğitim imkanı sunuyor. Eğitimlerimize web sitemiz üzerinden kayıt olabilirsiniz. Performans pazarlama alanında bilmeniz gereken her türlü konuyu alanında uzmanlaşmış kişilerden öğrenebilme fırsatına sahipsiniz.

BusinessUp! eğitim takvimine web sitesi üzerinden ulaşabileceğiniz gibi hangi alanda eğitim almak istiyorsanız uzmanından kolay bir şekilde randevu oluşturabilirsiniz. Paneller üzerinden uygulamalı olarak verdiğimiz eğitimler ile sadece sözlü olarak anlatım gerçekleştirmiyoruz. Aynı zamanda aktif paneller üzerinden verdiğimiz eğitimler sayesinde tamamen panelleri kullanmaya hazır oluyorsunuz.

Performans pazarlama eğitimlerimiz 6 ana başlık altında hazırlanmaktadır. Bunlar; SEO Eğitimleri, Dijital Pazarlama Eğitimleri, Grafik Tasarım Eğitimleri, E Ticaret Danışmanlığı, E İhracat Danışmanlığı, Ar-Ge Eğitimleridir.

SEO Eğitimleri

SEO eğitimleri SEO’ya giriş dediğimiz SEO’nun genel hatlarını anlattığımız ve SEO hakkında bilgi sahibi olacağınız eğitimler ile başlamaktadır. SEO’ya girişten sonra temel eğitim olarak devam etmekteyiz. Temel eğitimde ise markanın nelere ihtiyacı olduğunu doğru bir şekilde anlamak üzerine eğitimler verilmektedir. Markanın eksiklerini anladıktan sonra sırasıyla teknik SEO, siteiçi SEO, sitedışı SEO olmak üzere markaya genel SEO çalışması yapabilmeniz için izlemeniz gereken yolları anlattığımız eğitimlerimiz vardır. Markanın web sitesine SEO çalışması yapmak kadar sosyal medya hesaplarına ve mobil uygulamasına SEO yapmakta çok önemlidir. Bu bağlamda sosyal medya SEO’su ve mobil uygulama SEO’su eğitimlerimizde bulunmaktadır. Son olarak markaların müşterileri için devamlı olarak yapması gereken kullanıcı deneyimi testleriyle alakalı eğitimlerimiz bulunmaktadır.

Dijital Pazarlama Eğitimleri

Dijital pazarlama eğitimlerimiz Business Manager paneli ile başlamaktadır. Bu panel üzerinde verdiğimiz eğitimler ile meta süreçlerini başarılı bir şekilde yönetebilmenin yanı sıra reklamların dönüşümlerini de görebilirsiniz.

Google Ads üzerinden de eğitimlerimiz bulunmaktadır. Markanızın reklamlarıyla alakalı her türlü aksiyonu alabileceğiniz Ads panelinin nasıl kullanılması gerektiği ve hangi metriklere bakılması gerektiğini detaylı olarak gösteriyoruz. Panel üzerinden eğitimleri verdiğimiz için paneli kullanmayı tam anlamıyla öğrenmektesiniz.

3rd Party araç eğitimlerimiz de bulunmaktadır. 3rd party araçlar sitenizi destekleyici araçlar olmaktadır. Bu araçları anlayıp doğru bir şekilde kullanırsanız dönüşümleriniz bir hayli artacaktır.

Grafik Tasarım Eğitimleri

Grafik tasarım eğitimlerimizde ise banner slider tasarımları ile başlamaktadır. Sitenin banner ve sliderlarının doğru bir şekilde tasarlanması kullanıcıların siteden ayrılmasının önüne geçecektir. Bu nedenle ilgi çekici banner slider tasarımı oldukça önemlidir. Programlar üzerinden beraber hazırladığımız banner sliderlar ile tasarım konusunda herhangi bir sorun yaşamayacaksınız.

Sosyal medya yönetimin günümüzde çok önemli olduğunu biliyoruz. Bu bağlamda post ve story tasarlama eğitimlerimizde bulunmaktadır. Özellikle markasının sosyal medya hesaplarını kendi yönetmek isteyen bireylerin mutlaka katılması gerekiyor.

Son zamanlarda resimlerden daha fazla reels videolara talep vardır. Bu bağlamda markaların reels videolarına önem göstermesi gerekiyor. Reels videolarıyla alakalı detaylı eğitimleri de vermekteyiz.

E Ticaret Danışmanlığı

E ticaret dışardan bakıldığında kolay gibi görünse de aslında görünmeyen ve işin gidişatını etkileyen pek çok unsur bulunmaktadır. Bu unsurları e ticaret sektöründe yıllardır başarılı bir şekilde hizmet vermiş bireylerin danışmanlığı ile işinizi bir adım değil onlarca adım ileriye taşıyabilirsiniz.

E İhracat Danışmanlığı

Markaların öncelikli amacı yurtiçinde başarıya ulaşmak ve sonrasında yurtdışına açılmaktır. Ancak yurtdışına açılmak düşünüldüğünden daha zor bir süreçtir. Bu nedenle sürecin iyi bir şekilde yönetilmesi için mutlaka e ihracat danışmanlığı alınması gerekmektedir. Doğru e ihracat danışmanlığı ile markanızın büyümesi ve kilometrelerce ötede bilinmesi imkansız değildir.

Ar-Ge Eğitimleri

Ar-Ge markaların önem göstermediği ancak gerçekten ileriye gitmek için önem gösterilmesi gereken bir konudur. Ar-Ge çalışmaları ile markanızı istediğiniz yerde konumlandırabilirsiniz. Markanızı geliştirmek için ihtiyacınız olan yenilikleri doğru bir şekilde keşfetmeniz başarıyı kaçınılmaz bir son olarak sizlere sunacaktır. Bu bağlamda doğru Ar-Ge çalışmaları yapabilmeniz için Ar-Ge uzmanımız tarafından eğitim alabilirsiniz.