BusinessUp!

Başarı Hikayelerini Hemen
Eticaret ve Dijital Pazarlama Eğitimlerinin Başlamasına Son X Gün! Hemen İncele!

BUSINESSUP! KARİYER

Ekip her gün büyümeye ve güçlenmeye devam ediyor.
Bu heyecan verici takımın bir parçası olmaya ne dersin?

Ekip her gün büyümeye ve güçlenmeye devam ediyor. Bu heyecan verici takımın bir parçası olmaya ne dersin?

BUSINESSUP!
NELER YAPIYOR?

Klasik dijital pazarlama deneyiminden uzak, Performans Pazarlama çalışmalarını sürdürerek markalarını büyütüyor.

Açık Pozisyonlar

Uygun olduğunu düşündüğün pozisyonlara hemen başvur.

Meta Intern

Sosyal medya reklamcılığı öğrenmek isteyen stajyerleri buraya alalım. 3 aylık ücretli staj deneyimini yaşayıp, bu süreci başarıyla geçen arkadaşları ekibe dahil ediyoruz.

Google Intern

Google Ads öğrenmek isteyen stajyerleri buraya alalım. 3 aylık ücretli staj deneyimini yaşayıp, bu süreci başarıyla geçen arkadaşları ekibe dahil ediyoruz.

SEO Intern

SEO öğrenmek isteyen stajyerleri buraya alalım. 3 aylık ücretli staj deneyimini yaşayıp, bu süreci başarıyla geçen arkadaşları ekibe dahil ediyoruz.

Grafik Tasarım Intern

Grafik Tasarım öğrenmek isteyen stajyerleri buraya alalım. 3 aylık ücretli staj deneyimini yaşayıp, bu süreci başarıyla geçen arkadaşları ekibe dahil ediyoruz.

BusinessUp!
Team'e Katıl

Kariyer

Azami dosya boyutu: 20 MB.
Kişisel verilerimin işlenmesine, BusinessUp'ın reklam, duyuru, bilgi, kampanya vb. konularda şahsıma ticari elektronik ileti göndermesine, bilgilerimin bu amaçla kullanılmasına, şahsımla ve markamla paylaştığım veriler üzerinden iletişime geçmesine, saklanmasına ve yurtdışı ve/veya yurtiçi hizmet sağlayıcı üçüncü kişilerle paylaşılmasına açık rıza izni veriyorum.(Gerekli)
Kişisel verilerimin işlenmesine, BusinessUp'ın reklam, duyuru, bilgi, kampanya vb. konularda şahsıma ticari elektronik ileti göndermesine, bilgilerimin bu amaçla kullanılmasına, şahsımla ve markamla paylaştığım veriler üzerinden iletişime geçmesine, saklanmasına ve yurtdışı ve/veya yurtiçi hizmet sağlayıcı üçüncü kişilerle paylaşılmasına açık rıza izni veriyorum.
Edit Template

Kariyer

Kariyerinize performans pazarlama alanında bir yol çizmek ve bu yolda uzman kişiler ile yürümek istiyorsanız BusinessUp!’a başvurabilirsiniz. Açık pozisyonlarımız kariyer sayfamızda yer almaktadır. Hemen CV’nizi yükleyerek başarılı bir kariyer hayatına ilk adımızı atabilirsiniz.

BusinessUp!’ta çalışma hayatı bir tıpkı bir okul gibidir. Çalışanlarımız daima kendilerini geliştirmeye ve öğrenmeye devam ederler. Çalışanlarımıza verdiğimiz sorumlulukların onlara farklı nitelikler ve değerler katmasına özen gösteririz. Her çalışanımız, ajansımızın organik büyümesinin önemli bir parçasıdır. Her günümüz, bir öncekinden farklı ve bir adım ilerde olmamızı sağlayan çalışmalarla doludur.

Kariyer sayfamızda Junior (JR), Senior (SR) ve Specialist olmak üzere çeşitli pozisyonlardaki arayışlarımızı görebilirsiniz. Pozisyonların gerekliliklerine dikkat ederek size en uygun pozisyonun hangisi olduğuna hızlı bir şekilde karar verebilir ve CV’nizi sistem üzerinden yükleyerek başvuru adımını tamamlayabilirsiniz.

Uzman kadromuz ile kariyerinize başladığınız ilk günden itibaren kendinizi geliştirmeye başlarsınız. Departmanlarımız farklı olsa da birbiriyle temas hâlindedir. Bu bilgi alışverişinin hiçbir zaman durmayacağı anlamına gelmektedir. Bilgi alışverişi gelişiminize sürekli katkı sağlayacaktır.

Staj

Ajansımız bünyesinde ücretli staj programlarımız bulunmaktadır. Stajyerlik; iş hayatında henüz bir tecrübesi bulunmayan kişilerin çalışma yaşamlarında karşılaşacakları olası krizlerle nasıl başa çıkacaklarını öğrenmelerini sağlayan değerli bir süreçtir. Staj, kişilerin okulda öğrendikleri bilgileri nasıl faydalı bir şekilde kullanacaklarını anlamalarını sağlar. Ajansımızdaki staj programlarıyla üniversite eğitimine devam eden veya sektörde tecrübesi bulunmayan adayları iş hayatına kazandırmayı hedefliyoruz. Staj programlarımızda amacımız staj için bizi tercih eden ve performans pazarlama alanına gerçekten ilgi duyan arkadaşlarımızı sektörde iyi bir yerde konumlandırmaktır. Staj sürecinde de alanında uzman kadromuz ile birlikte çalışarak adım adım, anlaşılır bir şekilde ilerlenmektedir. Öncelikle yapılacak işin detayları stajyere aktarılarak ardından stajyer arkadaşlarımızın da sürece katılmasını sağlanır ve böylece iş hayatına hazırlanmaları amaçlanır. Staj programını başarıyla tamamlayan adaylarımız, ajansımızda junior seviyesinde çalışma olanağına kavuşur.