BusinessUp!

Başarı Hikayelerini Hemen
Eticaret ve Dijital Pazarlama Eğitimlerinin Başlamasına Son X Gün! Hemen İncele!

BusinessUp Shopify Partneri

E-ticarette pazarlama mimarinizi doğru konumlandırarak, evrensel bir alt yapı deneyimi yaşayarak, kalıcı bir başarı yakalamak istiyorsanız Shopify tam size göre! BusinessUp olarak, shopify tema tasarımları ve altyapı entegrasyonları yaparak, markanızın hedeflerine ulaşmasına destek oluyoruz.

Deneyimli FullStack yazılımcılarımız ve Shopify Support uzmanlarımızdan oluşan ekibimiz ile, markanızın hedeflerini en iyi yansıtacak şekilde özelleştirilmiş Shopify temaları tasarlayıp, yayına aldıktan sonra sizinle ortak hedefleri benimseyerek çalışıyoruz.

BusinessUp x Shopify Başarı Hikayesi

BusinessUp, dünya çapında markalarla iş birliği yaparak, Shopify internet sitelerinin tasarımını, geliştirilmesini ve uzun vadeli strateji planları konusunda destek olarak, cirolarını artırmayı hedefler.

Kullanıcı yolculuğunun her adımını göz önünde bulunduran Shopify destek ekibimiz; dönüşümleri, ortalama sipariş değerini ve kullanıcı deneyimini en üst düzeye çıkarmak için stratejik adımları uygular. Kullanıcılarınızın ilgisini çekmek için tasarlanmış, büyüme odaklı Shopify mağazanızı açmak ister misiniz?

Shopify'da Neler Yapıyoruz?

Shopify mağaza kurulumu, özgün ve işlevsel tema tasarımları, mevcut temanızda özelleştirmeler ve geliştirmeler, farklı bir altyapıdan taşıma işlemleri

Shopify Support ekibi, markanıza göre pazarlama mimarisi yaratmak, site hızı ve görsel optimizasyonları, mevcut temanızda hata gidermeleri

Rakiplerinizden daha fazla kişiselleştirilmiş deneyim sunan, performans ve sayfa hızı göz önünde bulundurularak oluşturulmuş tasarım özelleştirmeleri

Shopify On-page Seo ve Off-page Seo çalışmaları, teknik Seo, iyileştirilmiş kullanıcı deneyimi ve kullanıcı dostu sayfalar

Hedef kitleye ve marka kimliğine uygun içeriklerin oluşturulması ve yayınlanması, etkileşimlerin incelenmesi ve analiz edilmesi

Veriye dayalı dijital pazarlama, doğru bütçe yönetimi, marketing mimarisi, raporlama desteği ve e-ticaret danışmanlığı

Markalar

Marka Yorumları

Lola ADENIYI

Packaging Lab

BusinessUp bu konuda bir harika! Bize sadece Shopify uzmanı değil Tasarım ve Ar-Ge ekibi de atadılar. Web sitesini daha kullanıcı dostu hale getirmek için çokça Ar-Ge yaparak pek çok faydalı uygulamanın da kurulumunu gerçekleştirdiler. Ayrıca tasarım fikirlerimizi, kullanıcı deneyimiyle birleştirerek, harika bir iş çıkarak backend developer da atadılar. Packaging Lab’s kısa sürede çok daha iyi bir yere ulaşmaya devam edeceğinden eminiz. BusinessUp’a gerçekten çok teşekkür ederiz.

Mehmet AYKUT

Fresh Scarfs

Markamızı ve hedef kitlemizi çok iyi anladıklarını düşünüyorum. Türkiye’deki başarımızı yurt dışına taşımak için Almanya’da şirketimizi kurduk. BusinessUp ile yepyeni bir domain, yepyeni bir altyapıya adım attık. Sadece Almanya’da değil tüm Avrupa’da e-ihracat başarıları yakalamamız yakındır. Aynı dili konuştuğum bir ajans olduğu için BusinessUp’a teşekkür ediyorum.

Shopify Team

Sıkça Sorulan Sorular

Shopify, kendi online mağazanızı kurmanıza ve yönetmenize yardımcı olan bir e-ticaret platformudur. Mağazanızı analiz etmenize, pazarlama yapmanıza ve kullanıcılarınızı doğru yönetmenize yardımcı olacak araçlar sunar. Mağazanızın tasarımını ve işlevlerini ihtiyaçlarınıza göre özelleştirmenize olanak sağlar.

Shopify, her ölçekten işletme için uygundur:

 

  • Küçük işletmeler
  • Girişimciler
  • Orta ölçekli işletmeler
  • Büyük işletmeler
  • Shopify, mağazanızda kullanabileceğiniz çeşitli ödeme yöntemleri sunar.

 

  • Shopify Payments, Shopify tarafından sunulan entegre bir ödeme işlemcisidir. Dünya genelinde kullanıma uygundur.

 

  • Shopify payments yanında bölgesel ödeme yöntemleri, alternatif ödeme yöntemleri, dijital cüzdanlar da kullanılabilir.

Türkiye'deki e-ticaret yasalarına ve düzenlemelerine uymanız önemlidir. Kullanıcılarınızın güvenini kazanmak için güvenilir bir ödeme sistemi kullanmanız önemlidir. Türkiye'deki kargo seçeneklerini ve ücretlerini araştırmanız ve kullanıcılara en uygun seçenekleri sunmanız önemlidir. Mükemmel bir müşteri hizmeti deneyimi sunmanız önemlidir. En önemlisi de kullanıcılarınıza iyi bir UI/UX deneyimi sunmanız gerekir.

Shopify ile dünya çapında satış yapmak istiyorsanız her ülkenin e-ticaret yasalarına ve düzenlemelerine uymanız önemlidir. Shopify mağaza kurulumlarıyla birlikte çoklu dil desteği, uluslararası kargo seçenekleri ve ücretlerinin araştırılması, otomatik para birimi dönüştürme özelliği gibi önemli noktaları, Shopify ile global çapta satış yapmaya başlamanız için gerekli tüm adımları doğru şekilde planlamanız gerekir.

Shopify site kurulumu, özel tema tasarımı, kullanıcı deneyimini iyileştirmeye ve sadakati artırmaya yönelik app’lerin aktifleştirilmesi, dijital pazarlama, sosyal medya yönetimi ve aylık teknik destek konusunda danışmanlık alabilirsiniz.

E-ticaret sitenizin taşınması, ilk bakışta karmaşık ve göz korkutucu bir süreç gibi görünebilir. Doğru planlama ve teknik uzmanlık olmadan, trafik kaybı, arama motoru sıralamalarında düşüş ve satışlarda azalma gibi istenmeyen sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. BusinessUp Shopify Ekibi olarak e-ticaret sitenizin taşıma sürecini kusursuz bir şekilde yönetmek için yanınızdayız. Uzman ekibimiz ve kapsamlı çözümlerimizle, sitenizi farklı altyapılardan güvenli ve sorunsuz bir şekilde taşıyoruz.

Markanı Shopify'a mı
Taşımak İstiyorsun?

Formu doldur,
Sonucu birlikte görelim.

İLETİŞİM FORMU

Hemen Doldur, Tanışalım

Kişisel verilerimin işlenmesine, BusinessUp'ın reklam, duyuru, bilgi, kampanya vb. konularda şahsıma ticari elektronik ileti göndermesine, bilgilerimin bu amaçla kullanılmasına, şahsımla ve markamla paylaştığım veriler üzerinden iletişime geçmesine, saklanmasına ve yurtdışı ve/veya yurtiçi hizmet sağlayıcı üçüncü kişilerle paylaşılmasına açık rıza izni veriyorum.
Edit Template

Shopify Blog Yazıları