BusinessUp!

Başarı Hikayelerini Hemen
Eticaret ve Dijital Pazarlama Eğitimlerinin Başlamasına Son X Gün! Hemen İncele!

BUSINESSUP! TEAM

Önder Türker

Growth Advisor & Founder

Esra Namazcı

Growth Manager

Enes Gündoğdu

Lead Google Spec. & Marketing Architect

Yağmur Toksarı

Sr. Meta Spec.

Merve Akınlı

Sr. Meta Spec.

Mertcan Seven

Sr. Organic Growth Spec.

Tuba Osmanoğlu

Mid. Brand Relations Spec.

Anıl Gözoğlu

Mid. International Spec.

Seda Özgüneş

Mid. Graphic Designer

Batuhan Bekir

Full-Stack Developer

Merve Kalınlıoğlu

Business Development Manager

Eyüp Ertuğrul

Mid. Google Spec.

Dilara Dinleyici

Mid. Graphic Designer

Umut Koçar

Mid. Google Spec. & Developer

Dilara Akkar

Jr. Organic Growth Spec.

Furkan Gürbüz

Jr. Graphic Designer

Emirhan Özden

Jr. Graphic Designer

Kerem Gezergün

Mid. Organic Growth Spec.

Çağla Orhan

Jr. Marketing Advisor

Celal Kazak

Jr. Google Specialist

Serhat Sayat

Mid. Full Stack Developer
Position Min. Experience
Intern
1 month
Junior
3 month
Middle
6 month
Senior
1 year
Leader
2 year
Growth Specialist
3 year
Growth Manager
4 year
Growth Advisor
7 year
Growth Lead
10 year

BusinessUp!
Team'e Katıl

Kariyer

Azami dosya boyutu: 20 MB.
Kişisel verilerimin işlenmesine, BusinessUp'ın reklam, duyuru, bilgi, kampanya vb. konularda şahsıma ticari elektronik ileti göndermesine, bilgilerimin bu amaçla kullanılmasına, şahsımla ve markamla paylaştığım veriler üzerinden iletişime geçmesine, saklanmasına ve yurtdışı ve/veya yurtiçi hizmet sağlayıcı üçüncü kişilerle paylaşılmasına açık rıza izni veriyorum.(Gerekli)
Kişisel verilerimin işlenmesine, BusinessUp'ın reklam, duyuru, bilgi, kampanya vb. konularda şahsıma ticari elektronik ileti göndermesine, bilgilerimin bu amaçla kullanılmasına, şahsımla ve markamla paylaştığım veriler üzerinden iletişime geçmesine, saklanmasına ve yurtdışı ve/veya yurtiçi hizmet sağlayıcı üçüncü kişilerle paylaşılmasına açık rıza izni veriyorum.
Edit Template

BusinessUp! Ekip

E ihracat odaklı performans pazarlama ajansı olan BusinessUp! hizmet verdiği alanlarda uzman ekibi ile süreci yönetmektedir.

BusinessUp! markaları yönetmenin ciddi bir iş olduğunu bildiği için markaların aldığı hizmetlere göre alanında uzman kişileri markaya atamaktadır. Bir adet marka yöneticisi ile bütün süreci yönetmenin yanlış olduğunu biliyoruz. Dijital reklam yönetimi ve SEO hizmeti alan bir marka için marka yöneticisi atamak yerine Dijital reklam uzmanları ve SEO uzmanı ile süreci başından sonuna kadar doğru bir şekilde yönetmeyi hedeflemektedir. Hizmetlerimiz sayfasından ihtiyacınız olan hizmete karar verdikten sonra BusinessUp! ekibi ile hizmet vermeye hazırdır.

Ekibimizde bulunan uzmanlarımız; Account Manager, Meta Specialist, Google Specialist, SEO Specialist, Graphic Designer, Developer ve R&D Specialist. Aynı zamanda uzmanlarımıza destek olan Jr. çalışma arkadaşlarımızda bulunmaktadır.

Bütün departmanlarımızın koordineli bir şekilde çalışması başarıyı bizim için kaçınılmaz bir son haline getiriyor. Günün sonunda departman uzmanlarımız tarafından rapor verilmesi departmanlarımızın nasıl çalıştığı hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlamaktadır.

Markanızı yönetirken uzman kadromuzda değişiklikler olmamaktadır. Nedeni ise uzmanların markaya alışması belirli bir süreç istemektedir. Markaya alışan uzmanlar ile yola devam etmek başarının anahtarı olacaktır.

BusinessUp! ekibi markayı yönetme sürecinde sürekli olarak marka ile iletişim halinde kalarak alınacak olan aksiyonların hızlı bir şekilde alınmasını sağlamaktadır. Aynı zamanda gün sonunda, haftalık ve aylık raporlama sistemi ile sürekli olarak sürece sizin de dahil olmanızı sağlamaktadır.

Account Manager; markanın bütün sürecini yöneterek uzmanların ve diğer ekip arkadaşlarımızın koordine olmasını sağlamaktadır. Ayrıca markanın başlangıçtan itibaren konumunu takip ederek sürece kritik dokunuşların yapılmasını sağlamaktadır.

Meta Specialist; Meta yani sosyal medya reklamlarını ve tüm meta sürecini başından sonuna takip etmektedir.

Google Specialist; Google tarafındaki reklamların ve gidişatın tamamını yakından takip etmektedir.

SEO Specialist; Markanın marka bilinirliğini kazanması ve geliştirmesi için gerekli olan SEO çalışmalarını başından sonuna kadar yürütmektedir.

Graphic Designer; Graphic Designer ise hem site banner slider tasarımını hem de sosyal medya hesaplarının paylaşımlarını markanın kimliğine göre tasarlamaktadır.

Developer; Markalarımız için site tasarımı yapıyoruz. Markanın istediği temayı siteye giydiriyoruz. Ardından siteyi yazılımlarla geliştiriyoruz. Yazılım süreciyle alakalı desteğe ihtiyacınız olan bütün süreci Developer’lar tarafından yönetmekteyiz.

R&D Specialist; Ar-Ge uzmanının olduğu ilk ve tek performans pazarlama ajansıyız. R&D Specialist sürekli olarak yaptığı Ar-Ge çalışmaları ile markanın eksiklerini geliştirmektedir. Ayrıca 3. Parti yazılımlar ile ilgilenmektedir.

Junior’lar; Bu seviyedeki arkadaşlarımız alanında belli bir tecrübeye sahip kişiler arasından seçilir. Uzmanlarımızın gözetiminde kendilerine verilen işleri tamamlayarak markalarımızın gelişim sürecine katkıda bulunurlar.

Intern’ler; Bu arkadaşlarımızı sıfırdan eğiterek zamanla uzman seviyelerine ulaştırmayı amaçlarız. Onlar markalarımızın süreçlerine uzmanlar tarafından kendilerine verilen görevleri yerine getirerek destek olurlar.