BusinessUp!

Başarı Hikayelerini Hemen
Eticaret ve Dijital Pazarlama Eğitimlerinin Başlamasına Son X Gün! Hemen İncele!

MARKANA UYGUN PLANI KEŞFET

Başlangıç Büyüme Performans
Pazarlama
Google
Facebook
Instagram
Marka Bilinirliği
Bütçe Yönetimi
Mail İle Destek
Aylık Raporlama
Reklam Stratejisi
Teknik Kurulumlar
Kampanya Kurgusu
Tik-Tok
Canlı Destek
Mailing & Sms
Push Notification
Feedback Kurulumu
Aylık Değerlendirme
Ar-Ge
Criteo
Yandex
Linkedin
Pinterest
Telegram
V Contact
RTB House
Aylık Sunum
Rakip Analizi
Haftalık Toplantı
Offline Marketing
Detaylı Veri Analizi
Yurtdışı Reklamları
Raporlama Desteği
iyosa 3rd Party App 🚀
E-ihracat Danışmanlığı
Advisor(Marka Danışmanı)
Başlangıç Büyüme Performans
SEO
Teknik Seo
Seo Stratejisi
Mail İle Destek
Search Console
Aylık Raporlama
Ürün Açıklamaları
Ürün İsimlendirmesi
Backlink & Referans
Site İçi Optimizasyonlar
Canlı Destek
Ahrefs
Mozbar
İçerik Üretimi
İçerik Kontrolleri
Keyword Planner
Title & Description
Sosyal Medya Seo
Aylık Değerlendirme
Semrush
Aylık Sunum
404 Tasarımı
Rakip Analizi
Blog İçerikleri
Uygulama Seo
Haftalık Toplantı
Screaming Frog
Kategori Yazıları
Position Tracking
Yabancı Dilde Seo
Düzenli Tarama Raporu
Advisor(Marka Danışmanı)
Başlangıç Büyüme Performans
Tasarım
Slider
Banner
Mail İle Destek
Reklam Kreatif
Kampanya Kreatif
Teknik Kurulumlar
Canlı Destek
Şablon Belirleme
Aylık Değerlendirme
Rakip Analizi
Ar-Ge Desteği
Aylık Sunum
Post Tasarımı
Story Tasarımı
Reels Tasarımı
Post Paylaşımı
Story Paylaşımı
Haftalık Toplantı
Aylık Raporlama
Sosyal Medya Metinleri
Sosyal Medya Paylaşımı
Advisor(Marka Danışmanı)
Başlangıç Büyüme Performans
Yurtdışı Site Yapımı
Ar-Ge
Canlı Destek
Rakip Analizi
Revize Talebi
Mail İle Destek
Tema Kurulumu
Haftalık Toplantı
Bakım & Onarım
Aylık Raporlama
Tema Araştırması
Kategori Tasarımı
Aylık Rutin Bakım
Ödeme Yöntemleri
Anasayfa Tasarımı
Uygulama Yönetimi
Ürün Detay Tasarımı
Uygulama Kurulumu
Aylık Değerlendirme
Tema Özelleştirmesi
Güncelleme Desteği
Abroad Relations Spec.
Advisor(Marka Danışmanı)

Markanı Büyütmekte
Zorluk Mu Yaşıyosun?

Formu doldur,
Sonucu birlikte görelim.

İLETİŞİM FORMU

Hemen Doldur, Tanışalım

Kişisel verilerimin işlenmesine, BusinessUp'ın reklam, duyuru, bilgi, kampanya vb. konularda şahsıma ticari elektronik ileti göndermesine, bilgilerimin bu amaçla kullanılmasına, şahsımla ve markamla paylaştığım veriler üzerinden iletişime geçmesine, saklanmasına ve yurtdışı ve/veya yurtiçi hizmet sağlayıcı üçüncü kişilerle paylaşılmasına açık rıza izni veriyorum.
Edit Template

Business Plan

BusinessUp! Performans pazarlama ile alakalı ihtiyacınız her türlü business planı size sunar. Performans pazarlama sadece SEO veya sadece reklamlar değildir. Bu noktada reklamlarınızı da, SEO çalışmalarınızı da iyi bir şekilde yönetmeniz gerekiyor.

SEO Hizmetleri

SEO, web sitelerini arama motorlarına optimize etmektedir. Ancak internette yer alan kalıplaşmış maddelerden çok daha detaylı bir iştir. BusinessUp! öncelikle markanızı çok iyi bir şekilde analiz eder. Bu analiz markayı tanımak açısından çok önemlidir. Bir markayı tanımadan SEO çalışması yapmak başarısız sonuçlarla karşılaşmaya neden olacaktır. SEO hizmetlerimiz 3 aşamadan oluşmaktadır. Bunlar; teknik SEO, site içi SEO ve site dışı SEO’dur. Yol haritamızı bu unsurlara göre belirleyerek markaya iletiyoruz ve çalışmaya başlıyoruz.

SEO alanında ilerlerken hem hiçbir detayı atlamamak için acele etmiyoruz hem de markayı hızlı bir şekilde ilerletmek için yavaş kalmıyoruz. Aslında her şeyi olması gerektiği gibi ilerletiyoruz. Teknik kısımda %90 başarı oranına ulaşmadan veya 45 günlük süreyi doldurmadan site içi SEO’ya geçmiyoruz. Site içi SEO’da kendi stratejilerimiz ile başarıyı yakaladıktan sonra site dışı SEO ile SEO sürecimizi destekliyoruz.

SEO süreçlerinde arama motorlarının algoritma güncellemelerini devamlı olarak takip ediyoruz. Bu noktada markaların vakit ayıramadığı ve bazı teknik kelimelerden anlamadığı noktalar olmaktadır. Ajansın takip ederek bu noktada markayı bilgilendirip hızlı aksiyon almasının doğru olduğunu düşünmekteyiz.

Dijital Reklam Yönetimi

Dijital reklam yönetimi kısmında da yine SEO’da olduğu gibi öncelikle markayı çok iyi analiz ediyoruz. Hedef kitlesinin ve kullanıcılara sunduklarının analizini yapmadan asla işe başlamıyoruz. Markanın dijital reklam yönetimi doğru bir şekilde yapabilmek adına markanın istek ve ihtiyaçlarını sürece başlamadan tespit ediyoruz. Daha önce açılmış herhangi bir reklam bulunuyorsa bu noktada reklam performansı ve reklam kreatiflerini incelememiz bize yapılan hataları görmekte yardımcı oluyor.

Her markaya aynı reklam kreatifleri ve aynı reklam modelleri uygulanmamalıdır. Bu başarıya giden bir yol değildir. Bu yüzden her markayı tek tek inceliyoruz ve ihtiyacı olan reklam modelini belirliyoruz.

Reklam bütçesi olarak Roi bizim için yol gösterici olmaktadır. Markadan alt ve üst Roi oranını alıyoruz ve buna göre reklam bütçelerini ayarlıyoruz. Ayrıca haftalık düzenli olarak markalar ile planladığımız toplantılar sayesinde de reklamların gidişatını ve markanın isteklerini karşılıklı olarak tartışma imkânı yakalıyoruz.

Grafik Tasarım

SEO hizmetleri ve dijital reklam yönetiminin yanı sıra grafik tasarım hizmeti de sunmaktayız. Özellikle sosyal medya hesaplarında ve reklam görsellerinde profesyonel bir ekibiniz yoksa sosyal medya ve reklam dönüşüm oranları düşük olabiliyor. Ancak bu noktada profesyonel grafik tasarım ekibimiz sayesinde reklam görsellerinizi ve sosyal medya hesaplarınızın paylaşımlarında destek oluyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya ekibiniz bulunmuyorsa bu artık sizin için bir sorun olmaktan çıkıyor. Sosyal medya hesaplarınızın yönetimini biz yapıyoruz. Sosyal medya post paylaşımlarınız, hikâye paylaşımlarınızı tamamen biz yönetiyoruz. Bunu sadece içerik paylaşımı olarak değerlendirmemeniz gerekmektedir. Sosyal medya tarafında bulunan içerikleri analiz ederek hedef kitlemize hitap eden postları keşfediyoruz. Bu sayede hem post paylaşımına katkıda bulunuyor hem de etkileşimi arttırmış oluyoruz.

Siz de ücretsiz check-up hizmetimizle hem ekibimizi tanıyabilirsiniz hem de yol haritamız hakkında bilgi alabilirsiniz. Bu noktada tarafınızdan herhangi bir ücret istenmemektedir.

Paketlerimize ek olarak Türkiye’de hiçbir Performans Pazarlama ajansından olmayan Ar-Ge ekibimiz bulunmaktadır. Ar-Ge ekibimiz sayesinde hem yurtiçi hem de yurtdışı markalarında bulunan yenilikleri anında keşfedebiliyoruz.