BusinessUp!

Başarı Hikayelerini Hemen
Eticaret ve Dijital Pazarlama Eğitimlerinin Başlamasına Son X Gün! Hemen İncele!
 • All Post
 • MARKA
 • PAZARLAMA
 • SEO
 • TASARIM
ajansla çalışmaya başlamadan önce

Edit Template
 1. Doğru anlaşıldığınızdan ve markanızı tanıdıklarından emin olun
  Markanız hakkında meraklı olan, hedeflerinizi soran, hayallerinizi paylaşan ajans doğru ajanstır. Bu durumun tam aksine sizi anlayıp dinlemeden teklif atan, bu işi başarıya götürmekten ziyade, fatura kesip kesesini doldurmaya çalışan ajansı betimlemeye gerek yoktur diye düşünüyoruz😌

   

 2. Denetimlerini inceleyin, çıkarımlarını dinleyin
  Eğer günlük reklam bütçeleri harcıyorsanız, ajansın hesaplarınızı denetlemelerine izin verin ve çıkan sonuçları inceleyin ve farklı neler yapacaklarını öğrenin.

   

 3. Temasları, raporlamaları ve yol haritasını anlamaya çalışın
  Markanızla ne kadar temas kuracaklar? Nasıl raporlandırma yapacaklar? Yol haritaları ne olacak mutlaka sorun ve gelen cevaplar doğrultusunda teklif isteyin.

   

 4. E-ihracat başarılarını sorun
  Günün sonunda tüm markaların istediği tek şey ihracat başarısı kazanmak. O yüzden yabancı dili olan, aktif yurtdışı reklamları yöneten, sınır ötesi altyapılar konusunda deneyimli, vizyonu sınırları aşan ajanslar tercih etmeye dikkat edin.

   

 5. Doğrudan sonuç verme iddiası olan ajanslardan hızlıca uzaklaşın
  Hiç bir ajansın elinde sihirli değnek yoktur unutmayın. Pazarlama stratejinizde ciddi yanlışlar varsa, doğru bir strateji ile gelirleriniz artabilir ancak dayanağı olmayan vaadlerden uzak durun.

Paylaş

Markanı Büyütmekte
Zorluk Mu Yaşıyosun?

Formu doldur,
Sonucu birlikte görelim.

ÜCRETSİZ

Marka Check-Up'ını Yaptır

Kişisel verilerimin işlenmesine, BusinessUp'ın reklam, duyuru, bilgi, kampanya vb. konularda şahsıma ticari elektronik ileti göndermesine, bilgilerimin bu amaçla kullanılmasına, şahsımla ve markamla paylaştığım veriler üzerinden iletişime geçmesine, saklanmasına ve yurtdışı ve/veya yurtiçi hizmet sağlayıcı üçüncü kişilerle paylaşılmasına açık rıza izni veriyorum.