BusinessUp!

Başarı Hikayelerini Hemen
Eticaret ve Dijital Pazarlama Eğitimlerinin Başlamasına Son X Gün! Hemen İncele!

Anıl Gözoğlu

International Relations

UZMANLIK

4.4/5

ANIL'IN YAKLAŞAN EĞİTİMLERİ

Eihracat'a Giriş

30 Saat

200 Katılımcı

Mikro İhracat

20 Saat

400 Katılımcı

Markanı Büyütmekte
Zorluk Mu Yaşıyosun?

Formu doldur,
Sonucu birlikte görelim.

İLETİŞİM FORMU

Hemen Doldur, Tanışalım

Kişisel verilerimin işlenmesine, BusinessUp'ın reklam, duyuru, bilgi, kampanya vb. konularda şahsıma ticari elektronik ileti göndermesine, bilgilerimin bu amaçla kullanılmasına, şahsımla ve markamla paylaştığım veriler üzerinden iletişime geçmesine, saklanmasına ve yurtdışı ve/veya yurtiçi hizmet sağlayıcı üçüncü kişilerle paylaşılmasına açık rıza izni veriyorum.

Anıl Gözoğlu - BusinessUp! Performans Pazarlama Ajansı Uluslararası İlişkiler Uzmanı

1988 yılında İzmir’de doğdum. İlkokul ve Liseyi İzmir'de bitirdikten sonra Muğla Üniversitesi Bilgisayar Öğretmenliği Bölümünü kazandım. 2008-2013 yılları arasında Üniversite öğrenimimi tamamlarken, Türkiye'nin Avrupa Birliği Adaylığı sürecinde elde ettiği hibe, gelişim programları ve diğer olanaklar sayesinde; proje yazma, iletişim, takım çalışması ve bütçe planlaması alanlarında eğitimler aldım. 2009-2014 yılları arasında yurtiçinde ve yurtdışında düzenlenen toplamda 22 uluslararası projeye aktif olarak katıldım. Budapeşte’de 3 aylık bir gönüllülük projesinde Türkiye’yi temsil ettim. Bu projelerdeki görevim genelde iletişim sorumluluğu idi, bazılarında ise workshop içeriklerinin yaratılması ve yönetilmesinde de görev aldım. 2013 yılında ilk projemi yazarak Avrupa birliğinden 30.000 euroluk ödenek almayı başardım.

2015 - 2016 yılları arasında Polonya’daki bir kuruluşun sunduğu gelişim programı sayesinde, kendimi grafik tasarım ve iletişim konusunda daha da geliştirdim. Polonya’da yaşadığım 2015-2017 yılları arasında UX designer olarak 3 adet mobil uygulamasının tasarım sürecinde aktif olarak görev aldım. 2017 yılı Ağustos ayında Türkiye’ye geri dönüş yaptım ve Kıbrıs’ta askerlik görevimi tamamladım. 2018 - 2021 yılları arasında Altınordu FK ve BVN Endüstriyel motor sistemleri bünyesinde çalıştım. Şuanda ise BusinessUP! ile Uluslararası alanda başarılar yakalamak için birlikte çalışıyoruz!