BusinessUp!

Başarı Hikayelerini Hemen
Eticaret ve Dijital Pazarlama Eğitimlerinin Başlamasına Son X Gün! Hemen İncele!
  • All Post
  • MARKA
  • PAZARLAMA
  • SEO
  • TASARIM
performans pazarlama

Edit Template

Daha yazamadığımız bir çok başarı hikayesi var, kaydırmalı post’un aldığı kadar paylaşabildik🤷‍♀️ Artizlik bir kenara dursun, nasıl başardık onu anlatalım isterseniz👌 Eylül ve Ekim aylarında kasım ayı ile ilgili Business Plan’ımızı markalarımızla paylaştık ve kasım’ın önemine değindik. Markalarımıza kasım’a hazırlaması gereken stokları bildirdik ve kampanya planlamalarını belirlemelerini istedik. Sonrasında tüm kampanya takvimlerini kontrol ederek onayladık. Kreatif, banner ve slider’ları hazır hale getirdik. iyosa ismini verdiğimiz “increase your sales” yani satışlarınızı artırın anlamına gelen üçüncü parti yazılımımız @iyosa.official’ı tüm markalarımızda yayına aldık. Markalarımızın tüm kampanyalarını site içinde daha dinamik hale getirdik ve iyosa üzerinden yaklaşık 18milyon liralık sipariş asist ettik✌️

Not: Yazdığımız tüm başarı hikayeleri, markanın pazaryerleri hariç sadece kendi internet sitesinden gerçekleştirdiği siparişlerle ölçümlenmiştir.

Paylaş

Markanı Büyütmekte
Zorluk Mu Yaşıyosun?

Formu doldur,
Sonucu birlikte görelim.

ÜCRETSİZ

Marka Check-Up'ını Yaptır

Kişisel verilerimin işlenmesine, BusinessUp'ın reklam, duyuru, bilgi, kampanya vb. konularda şahsıma ticari elektronik ileti göndermesine, bilgilerimin bu amaçla kullanılmasına, şahsımla ve markamla paylaştığım veriler üzerinden iletişime geçmesine, saklanmasına ve yurtdışı ve/veya yurtiçi hizmet sağlayıcı üçüncü kişilerle paylaşılmasına açık rıza izni veriyorum.