BusinessUp!

Başarı Hikayelerini Hemen
Eticaret ve Dijital Pazarlama Eğitimlerinin Başlamasına Son X Gün! Hemen İncele!
  • All Post
  • MARKA
  • PAZARLAMA
  • SEO
  • TASARIM
sonuç başına maliyet

Edit Template

Canlı yayın satışının, sıradan alışveriş deneyiminden daha faydalı olduğu durumlar; tüketicinin ürün özelliklerini güvenilir birinden dinlemesi, ürünü üç boyutlu görmesi, merak ettiği soruların cevaplarını anında alabilmesi, faydalanabileceği indirim varsa anlık uygulayabilmesi, ürün testinin canlı yayında yapılarak iade oranlarının azalması gibi bir çok madde sayabiliriz. Peki olumsuz olduğu durumlar var mıdır, kesinlikle vardır. Bunları da belirtecek olursak; az sayıda ürün incelemesinin uzun bir zaman aralığında mümkün olabilmesi, sizi ilgilendirmeyen ürünleri ya da ilgilendiğiniz ürünün gereksiz özelliklerini de duymak zorunda kalmanız gibi durumları sayabiliriz.

Canlı yayın satışı, Asya’dan Avrupa’ya son 2 senede ciddi ses yankı yaparak geldi. Şu an asya liveshopping’e doymuş durumda. Türkiye’de aynı şekilde canlı yayın satış kanalının büyük sükse yapması bekleniyor ve bildiğiniz üzere instagram’da aktif oldu. Bu özelliği ilk kullananlar kazanabilir.

Paylaş

Markanı Büyütmekte
Zorluk Mu Yaşıyosun?

Formu doldur,
Sonucu birlikte görelim.

ÜCRETSİZ

Marka Check-Up'ını Yaptır

Kişisel verilerimin işlenmesine, BusinessUp'ın reklam, duyuru, bilgi, kampanya vb. konularda şahsıma ticari elektronik ileti göndermesine, bilgilerimin bu amaçla kullanılmasına, şahsımla ve markamla paylaştığım veriler üzerinden iletişime geçmesine, saklanmasına ve yurtdışı ve/veya yurtiçi hizmet sağlayıcı üçüncü kişilerle paylaşılmasına açık rıza izni veriyorum.