BusinessUp!

Başarı Hikayelerini Hemen
Eticaret ve Dijital Pazarlama Eğitimlerinin Başlamasına Son X Gün! Hemen İncele!
  • All Post
  • MARKA
  • PAZARLAMA
  • SEO
  • TASARIM
ciro arttırma

Edit Template

Markanın büyümesi ve cirosunun artmasına etki eden yüzlerce madde vardır, bu maddeler zamanı geldiğinde uygulanırsa, marka büyüme eğilimi gösterir.

1- Sosyal medya hesaplarınızı büyütmeli, organik zemininizi sürekli olarak güçlendirmelisiniz. Bunun için marka bilinirliği reklamları yapabilirsiniz. Ayrıca sosyal medya hesaplarınızın güçlenmesi; reklamlar için kullanacağınız özel hedef kitlelerin gelişmesini sağlayacak ve cironuza katkı sağlayacaktır.
2- Kullanıcıların sitenizden hızlıca alışveriş yapabilmeleri için; site hızından, check-out adımlarına, üyeliksiz alışverişten, kredi kartı kaydetmeye kadar alışverişi hızlandıran teknik yapılanmaların hazır olması gerekmektedir. Ayrıca dönüşüm artırıcı üçüncü parti yazılımları devreye sokarak cironuza hız kazandırabilirsiniz.
3- Kampanya takviminizi belirlemeli, kampanyaya yönelik bütçe ve trafik artışları planlamalısınız. Eğer yeni bir markaysanız iddialı fiyatlı sunan kampanyalar planlamanız fayda sağlayacaktır, orta ve büyük ölçekli markaların ise müşteri segmentine göre faklı kampanyalar sunması ciroya doğrudan etki edecektir.
4- Stoklarınızı güçlendirmeli, satmayan ürünlerinizin stok devir hızlarını artırıcı çalışmalar yapmalı, satan ürünlerinizin devamlılığını sağlamalı, kategori ve sezon bazlı çalışmalar yapmalısınız.
5- Deneme/yanılma yöntemlerinden sıkıldıysanız BusinessUp! ile çalışmalısınız.

Paylaş

Markanı Büyütmekte
Zorluk Mu Yaşıyosun?

Formu doldur,
Sonucu birlikte görelim.

ÜCRETSİZ

Marka Check-Up'ını Yaptır

Kişisel verilerimin işlenmesine, BusinessUp'ın reklam, duyuru, bilgi, kampanya vb. konularda şahsıma ticari elektronik ileti göndermesine, bilgilerimin bu amaçla kullanılmasına, şahsımla ve markamla paylaştığım veriler üzerinden iletişime geçmesine, saklanmasına ve yurtdışı ve/veya yurtiçi hizmet sağlayıcı üçüncü kişilerle paylaşılmasına açık rıza izni veriyorum.