BusinessUp!

Başarı Hikayelerini Hemen
Eticaret ve Dijital Pazarlama Eğitimlerinin Başlamasına Son X Gün! Hemen İncele!
  • All Post
  • MARKA
  • PAZARLAMA
  • SEO
  • TASARIM
Çok çalışıyorum ama ciromu artıramıyorum?

Edit Template

Unutmayın hiç bir ajansın elinde sihirli bir değnek yoktur ama yükselmek için bekleyen, tüm ekibi konumlandırmasına rağmen sıçrama yapamayan çok fazla marka vardır, bu markalara doğru stratejiler çizildiğinde yükselmemesi için de hiç bir neden yoktur. Siz de bu seviyede olduğunuzu ama cironuzun bir türlü artmadığını düşünüyor musunuz?

Öncelikle şunu soralım; hangi işe kafa yoruyorsunuz? Üretim ya da ürün tedariğine mi? Pazaryerlerinden ciro yapmaya mı? Markanızı büyütmeye mi? E-ihracat’a mı? Operasyonunuzu yönetmeye mi? Eminiz daha çekilecek ürün fotoğrafları vardır, tamamlanacak site eksikleri olmazsa olmaz, girilecek kampanyalar, yönetmeniz gereken sosyal medyanız vardır, hangisini halledebiliyorsunuz?😪 Uzun lafın kısası; eticarette büyük işler yapmanın yolu sağlam, çalışkan, birbiri ile uyumlu çalışan bir ekip kurmaktan geçer. Hayır ekibe gerek yok, ben kendi başıma yaparım diyenlere; “İki karpuz bir koltuğa sığmaz” diyerek cevap veriyoruz efenim🤷‍♀️ Peki nasıl ilerlemeliyim diye soranlara; önce başarılı olduğunuz alanda ilerleyerek ve başka bir işe odaklanmayarak cironuzu koruyacaksınız. Örneğin; pazaryerinde başarılı gidiyorsunuz diyelim, tüm pazaryerleri ile entegre çalışabilecek, sizin gibi kampanya yönetimi yapabilecek, yeni pazaryerleri ile görüşmeler sağlayıp size ekstra ciro kazandırabilecek bir ekip arkadaşını işe alacaksınız ve pazaryerlerine daha fazla data kaptırmamak için kendi markanıza, internet sitenize, uygulamanıza ve en önemlisi sosyal medyanıza yatırım yapmaya başlayacaksınız. Her biri zaman alacak ama yavaş yavaş yükselmeye hazır olacaksınız. Kısacası; ihtiyacınız olan departmanlara ilgili kişileri konumlandırarak ekibinizi büyüteceksiniz. Bu sayede 360derece pazarlama yeteneği olan bir ajansla karşılaştığınızda, daha hızlı yükselebilecek konumda olacaksınız😎

Paylaş

Markanı Büyütmekte
Zorluk Mu Yaşıyosun?

Formu doldur,
Sonucu birlikte görelim.

ÜCRETSİZ

Marka Check-Up'ını Yaptır

Kişisel verilerimin işlenmesine, BusinessUp'ın reklam, duyuru, bilgi, kampanya vb. konularda şahsıma ticari elektronik ileti göndermesine, bilgilerimin bu amaçla kullanılmasına, şahsımla ve markamla paylaştığım veriler üzerinden iletişime geçmesine, saklanmasına ve yurtdışı ve/veya yurtiçi hizmet sağlayıcı üçüncü kişilerle paylaşılmasına açık rıza izni veriyorum.