BusinessUp!

Başarı Hikayelerini Hemen
Eticaret ve Dijital Pazarlama Eğitimlerinin Başlamasına Son X Gün! Hemen İncele!

Esra Namazcı

Growth Manager

UZMANLIK

4.5/5

ESRA'NIN YAKLAŞAN EĞİTİMLERİ

Dijital Pazarlama

30 Saat

200 Katılımcı

E-ticaret Danışmanlığı

20 Saat

400 Katılımcı

Markanı Büyütmekte
Zorluk Mu Yaşıyosun?

Formu doldur,
Sonucu birlikte görelim.

İLETİŞİM FORMU

Hemen Doldur, Tanışalım

Kişisel verilerimin işlenmesine, BusinessUp'ın reklam, duyuru, bilgi, kampanya vb. konularda şahsıma ticari elektronik ileti göndermesine, bilgilerimin bu amaçla kullanılmasına, şahsımla ve markamla paylaştığım veriler üzerinden iletişime geçmesine, saklanmasına ve yurtdışı ve/veya yurtiçi hizmet sağlayıcı üçüncü kişilerle paylaşılmasına açık rıza izni veriyorum.

Esra Namazcı - BusinessUp! Performans Pazarlama Ajansı Yöneticisi

Ben Esra Namazcı. 1996 İstanbul doğumluyum. Üniversitede Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler bölümünü okurken bir yandan da Müşteri Sipariş Hattı departmanında yarı zamanlı çalışmaya başlayarak e-ticarete giriş yapmış oldum. Bu süreçte Müşteri Hizmetleri ve Grafik alanlarında da kendimi geliştirerek 3 yıllık bu deneyimin son 1 yılında 30 kişilik Müşteri Destek Ekibinin Co-Manager'ı olarak görev aldım.

İş deneyimim devam ederken Dijital Pazarlama ve E-ticaret danışmanlığı alanında kurucumuz Önder Türker'den eğitimler alarak BusinessUp! 'ın kurulumundan bu yana bünyesindeyim. Eski adıyla "Business Manager" olan META'da Specialist pozisyonundan önce Account Manager, sonra da Manager seviyesine geldim.

BusinessUp! olarak markalara hizmet sağlamaktan ziyade kendimizi markaların bünyesinde çalışan olarak görüp, çoğu zaman markayı markadan çok düşünerek ve günün sonunda mutlaka markaya artı değer sağlayacak bir Performans Pazarlama stratejisi güdüyoruz.

Gün geçtikçe büyüyen, gelişen ve birbirini daima besleyen ekibimiz ve başarısıyla onurlandığımız markalarımızla beraber BusinessUp! 'ı her gün bir adım daha ileri taşıyarak hedeflerimize kısa sürede ulaşacağımıza eminim.