BusinessUp!

Başarı Hikayelerini Hemen
Eticaret ve Dijital Pazarlama Eğitimlerinin Başlamasına Son X Gün! Hemen İncele!
  • All Post
  • MARKA
  • PAZARLAMA
  • SEO
  • TASARIM
"Google Merchant Center'ı Etkin Kullanın"

Edit Template

Merchant Center, 2010 yılında Google’ın alışveriş reklamları ile devreye alınan; Google Shopping, Youtube ve Google’ın anlaşmalı olduğu diğer sitelerde ürünlerinizin görüntülenmesi için, ürün bilgilerini yönettiğiniz ücretsiz bir servistir.

Merchant Center’da, alışveriş feed’ini optimize edebilir, teklifleri inceleyebilir, reklam stratejinizi kolay bir şekilde yönetebilirsiniz. Ayrıca Google Ads, Google görüntülü reklam ağı ve diğer reklam platformlarıyla entegre edebilir, yeniden pazarlama kampanyaları kurgulayabilirsiniz.

Ayrıca Merchant Center, internet sitenizde yer alan kategori ve ürünleriniz için yaptığınız Seo çalışmaları için sizlere gösterim, trafik ve tıklama oranı gibi metrikleri sunarak, özet bir rapor almanızı sağlar.

Son olarak, rekabetçi görünürlük kısmından rakiplerinizi ve bulunduğunuz kategorideki en iyi satıcıları analiz edebilir, fiyat rekabet analizleri yapabilirsiniz🙋‍♀️

Paylaş

Markanı Büyütmekte
Zorluk Mu Yaşıyosun?

Formu doldur,
Sonucu birlikte görelim.

ÜCRETSİZ

Marka Check-Up'ını Yaptır

Kişisel verilerimin işlenmesine, BusinessUp'ın reklam, duyuru, bilgi, kampanya vb. konularda şahsıma ticari elektronik ileti göndermesine, bilgilerimin bu amaçla kullanılmasına, şahsımla ve markamla paylaştığım veriler üzerinden iletişime geçmesine, saklanmasına ve yurtdışı ve/veya yurtiçi hizmet sağlayıcı üçüncü kişilerle paylaşılmasına açık rıza izni veriyorum.