BusinessUp!

Başarı Hikayelerini Hemen
Eticaret ve Dijital Pazarlama Eğitimlerinin Başlamasına Son X Gün! Hemen İncele!
Haphug'ın Performans Pazarlama Ajansı BusinessUp!

Haphug'ın Performans Pazarlama Ajansı BusinessUp!

BusinessUp! olarak Ekim ayından itibaren Türkiye’de Freeze Dry Teknolojisi ile kurutulan, %97 olan besin değerini koruyan atıştırmalıklarını üreten sayılı firmalarından olan HapHug’ın performans pazarlama ajansı olduk. BusinessUp! olarak planladığımız kampanyaları dijital reklam platformlarındaki reklam çalışmaları ile de destekleyerek büyüme aşamasında olan Haphug’ın sağlam adımlar atmasını sağladık. Haphug’ın dijital pazarlama ajansı ve danışmanlık ajansı olarak çalışmalarımıza hızlı bir şekilde devam ediyoruz.

Google Ads, META (Business Manager) platformlarını ve danışmanlık hizmetlerini  BusinessUp! Performans Pazarlama Ajansı olarak yönetiyoruz.  Haphug’ın dijital bütçesini en verimli şekilde yönetebilmesini sağlayarak Haphug Ajansı olarak işlerini büyütmelerini sağlıyoruz.

Paylaş

Markanı Büyütmekte
Zorluk Mu Yaşıyosun?

Formu doldur,
Sonucu birlikte görelim.

ÜCRETSİZ

Marka Check-Up'ını Yaptır

Kişisel verilerimin işlenmesine, BusinessUp'ın reklam, duyuru, bilgi, kampanya vb. konularda şahsıma ticari elektronik ileti göndermesine, bilgilerimin bu amaçla kullanılmasına, şahsımla ve markamla paylaştığım veriler üzerinden iletişime geçmesine, saklanmasına ve yurtdışı ve/veya yurtiçi hizmet sağlayıcı üçüncü kişilerle paylaşılmasına açık rıza izni veriyorum.