BusinessUp!

Başarı Hikayelerini Hemen
Eticaret ve Dijital Pazarlama Eğitimlerinin Başlamasına Son X Gün! Hemen İncele!
  • All Post
  • MARKA
  • PAZARLAMA
  • SEO
  • TASARIM
Instagram Hesabınızı Geliştirme

Edit Template

1- Reklam performansınızın artması için; etkileşimlerinizi artırın. Meta reklamlarınızın performansı; hesabınızın etkileşimlerine doğrudan bağlıdır(beğeni, yorum, kaydetme gibi), etkileşimleriniz artarsa meta reklamlarınızın performansı da artar unutmayın.
2- Organik gelirinizi artırmak için; takipçi sayınızı artırın. Etkileşimle birlikte takipçilerinizi çoğaltabilirseniz, marka bilinirliğiniz ve organik geliriniz doğrudan artacaktır. Gelen takipçileri de elde tutmaya çalışın dememize gerek yoktur umarım😇
3- Değişime hazırlıklı olun; eğer instagram “alışveriş tamamlama” özelliği Amerika’da olduğu gibi Türkiye’de de aktif edilirse; o zaman pazaryerlerine ihtiyaç kalmayacağını, büyük bir kitlenin doğrudan instagram üzerinden alışverişlerini tamamlayacağını hayal edin ve instagram hesabınızı geliştirmek için elinizden geleni yapın.

Özellikle son söylemiş olduğumuz özellik Türkiye’de aktif edilirse, bir çok marka bu değişime nasıl ayak uyduracağını maalesef bilmiyor. Sende onlardan biri olmak istemiyorsan, hemen bize ulaş.

Paylaş

Markanı Büyütmekte
Zorluk Mu Yaşıyosun?

Formu doldur,
Sonucu birlikte görelim.

ÜCRETSİZ

Marka Check-Up'ını Yaptır

Kişisel verilerimin işlenmesine, BusinessUp'ın reklam, duyuru, bilgi, kampanya vb. konularda şahsıma ticari elektronik ileti göndermesine, bilgilerimin bu amaçla kullanılmasına, şahsımla ve markamla paylaştığım veriler üzerinden iletişime geçmesine, saklanmasına ve yurtdışı ve/veya yurtiçi hizmet sağlayıcı üçüncü kişilerle paylaşılmasına açık rıza izni veriyorum.