BusinessUp!

Başarı Hikayelerini Hemen
Eticaret ve Dijital Pazarlama Eğitimlerinin Başlamasına Son X Gün! Hemen İncele!
SEO Specialist Mertcan Seven

Mertcan Seven

Organic Growth Executive

UZMANLIK

4.3/5

MERTCAN'IN YAKLAŞAN EĞİTİMLERİ

Seo'ya Giriş

30 Saat

200 Katılımcı

Teknik ve Site İçi Seo

20 Saat

400 Katılımcı

Markanı Büyütmekte
Zorluk Mu Yaşıyosun?

Formu doldur,
Sonucu birlikte görelim.

İLETİŞİM FORMU

Hemen Doldur, Tanışalım

Kişisel verilerimin işlenmesine, BusinessUp'ın reklam, duyuru, bilgi, kampanya vb. konularda şahsıma ticari elektronik ileti göndermesine, bilgilerimin bu amaçla kullanılmasına, şahsımla ve markamla paylaştığım veriler üzerinden iletişime geçmesine, saklanmasına ve yurtdışı ve/veya yurtiçi hizmet sağlayıcı üçüncü kişilerle paylaşılmasına açık rıza izni veriyorum.

Mertcan Seven - BusinessUp! Performans Pazarlama Ajansı Seo Uzmanı

Ben Mertcan Seven. 1998 İstanbul doğumluyum. Kocaeli Üniversitesi Konaklama İşletmeciliği bölümünden mezun oldum.

Konaklama İşletmeciliği son sınıf öğrencisi olduğum yıllarda SEO ile tanıştım. Öncelikle SEO’nun ne olduğunu, neler yaptığını detaylı bir şekilde araştırdım. Daha sonrasında SEO’da kendimi nasıl geliştireceğimi araştırdım. Mezun olduktan sonra kendime bir yol çizmem gerekiyordu. Aslında üniversite yıllarımın ilk zamanlarında hayalini kurduğum turizm acentesi yerine SEO’nun beni çok daha mutlu ettiğini fark ettim. SEO programları ve SEO hakkında pek çok eğitim aldım.

SEO’da hedeflerimiz markanın organik gelirini ve organik ziyaretçisini arttırmaktır. Bunu yaparken teknik SEO, site içi SEO ve site dışı SEO olmak üzere 3 adımı takip ediyoruz.

BusinessUp! ile yaklaşık 1 sene önce yollarımız kesişti. Yollarımız kesiştikten sonraki süreçte tecrübelerim sayesinde kendimi geliştirdim. Ardından pek çok markaya dokunarak onlarla beraber başarı hikayeleri yazmaya başladık. Önümüzdeki süreçte daha fazla markaya dokunarak, onlarla beraber başarı hikayeleri elde etmeyi hedefliyoruz.