BusinessUp!

Başarı Hikayelerini Hemen
Eticaret ve Dijital Pazarlama Eğitimlerinin Başlamasına Son X Gün! Hemen İncele!
Önder Türker

Önder Türker

Growth Adviser & Founder

Önder Türker

Önder Türker

Growth Adviser & Founder

Önder Türker Kimdir?

1990 Bolu doğumlu olan Önder Türker. Bilgisayar ve Elektronik bölümü lisans eğitiminden mezun olduktan sonra Enerji Mühendisliği’nde yüksek lisansa başlamış ancak tam bu esnada eticaret ile yolu kesişmiş ve yüksek lisans eğitimini yarıda bırakmıştır.

2013 yılında tek başına başladığı eticaret yolculuğunda, muhasebeden, operasyona, dijital pazarlamadan, grafik tasarıma yaklaşık 14 farklı departman, 100’den fazla çalışana eticaret direktörlüğü yapmış ve bu süreçte binlerce eticaret personeli yetiştirmiştir.

8 senelik Eticaret direktörlüğü geçmişinde İşletme yöneticiliği yüksek lisansına başlamış ancak yine Eticaret yönetiminin baskın olması sonucu, yüksek lisans eğitimini yine yarıda bırakmak zorunda kalmıştır. Performans pazarlama ve eticaret danışmanlığına olan ilgisinden dolayı BusinessUp! Performans pazarlama ajansını kurmuştur. BusinessUp! Türkiye’nin ilk e-ihracat odaklı performans pazarlama ajansıdır. Cook, Aker, Gizia, Worldef, Suud Collection, Miniso, Manuka, Giesto, Vadkalı, The Purest Solutions, Trabzonspor gibi birçok markanın dijital pazarlama, seo, sosyal medya yönetimi, eticaret ve eihracat danışmanlığı yani kısacası performans pazarlamasını üstlenen muhteşem bir yapı olan BusinessUp’ı kurmuştur.