BusinessUp!

Başarı Hikayelerini Hemen
Eticaret ve Dijital Pazarlama Eğitimlerinin Başlamasına Son X Gün! Hemen İncele!

Önder Türker

Growth Adviser & Founder

UZMANLIK

5/5

ÖNDER'İN YAKLAŞAN EĞİTİMLERİ

Eticaret Danışmanlığı

54 Saat

400 Katılımcı

Eihracat Danışmanlığı

46 Saat

40 Katılımcı

Markanı Büyütmekte
Zorluk Mu Yaşıyosun?

Formu doldur,
Sonucu birlikte görelim.

İLETİŞİM FORMU

Hemen Doldur, Tanışalım

Kişisel verilerimin işlenmesine, BusinessUp'ın reklam, duyuru, bilgi, kampanya vb. konularda şahsıma ticari elektronik ileti göndermesine, bilgilerimin bu amaçla kullanılmasına, şahsımla ve markamla paylaştığım veriler üzerinden iletişime geçmesine, saklanmasına ve yurtdışı ve/veya yurtiçi hizmet sağlayıcı üçüncü kişilerle paylaşılmasına açık rıza izni veriyorum.

Önder Türker - BusinessUp! Performans Pazarlama Ajansı Kurucusu

1990 Bolu doğumluyum. Üniversiteden mezun olduktan sonra Enerji Mühendisliği’nde yüksek lisansa başlamışken, bir yandan da eticaret ile yolum kesişti ve akademisyenlikten ziyade eticaret alanında ilerlemeyi tercih ettim. 2013 yılında tek başıma başladığım eticaret yolculuğunda, muhasebeden, lojistiğe, dijital pazarlamadan, grafik tasarıma, eihracattan satın almaya kadar yaklaşık 14 farklı departman, 100den fazla çalışana eticaret direktörlüğü yaptım ve bu süreçte binlerce eticaret personeli yetiştirdim.

8 senelik Eticaret direktörlüğü geçmişimden sonra performans pazarlama ve eticaret danışmanlığına olan ilgimden ve startup ruhunu sevmemden dolayı BusinessUp! Performans pazarlama ajansını kurdum. BusinessUp! Türkiye’nin ilk e-ihracat odaklı performans pazarlama ajansı. Cook, Worldef, Welcome Baby, Shule Bags, Moda Çelikler, Suud Collection, Emoyra, HapHug, Fresh Scarfs, Beverly Rug, Little Gusto, Mugo, 3DTekno Market, Ella Bonna, Elmas iş, Kudra, Wallhang, Utopeak, Patırtı, Hannas, Bilcee, Pestemal, Hayalevi, Walldemart, Kaktüs Moda, Penc, Trendy Butik, Lolons, Pop By Gaea, Fresh Scarfs, Mugo, Elmasiş gibi bir çok markanın dijital pazarlama, seo, sosyal medya yönetimi, pazaryeri yönetimi, eticaret ve ihracat danışmanlığı yani kısacası performans pazarlamasını üstleniyoruz.

BusinessUp! bünyesinde; grafik tasarımcı, seo uzmanı, ar-ge uzmanı, meta uzmanı, google uzmanı, marka ilişkileri yöneticisi, yazılımcı, yönetici ve stajyerler gibi bir çok rol ve departman mevcut. Amacımız Avrupa’da ofis açarak, yabancı menşeili markaları yönetmek ve Türk markalarını yurtdışına açarak ihracat başarıları kazandırmak, bu hedef doğrultusunda inanılmaz iyi ilerlediğimizi düşünüyorum.