BusinessUp!

Başarı Hikayelerini Hemen
Eticaret ve Dijital Pazarlama Eğitimlerinin Başlamasına Son X Gün! Hemen İncele!
ORENDA DESİGN Performans Pazarlama Ajansı BusinessUp!

ORENDA DESİGN Performans Pazarlama Ajansı BusinessUp!

BusinessUp! olarak manevi güçten ilham alan ve bunu semboller ve tasarımlarla dekorasyon ürünleri haline getiren Orenda Design’ın performans pazarlama ajansı olduk. BusinessUp! olarak planladığımız kampanyaları dijital reklam platformlarındaki reklam çalışmaları ile de destekleyerek büyüme aşamasında olan Orenda Design’ın sağlam adımlar atmasını sağladık. Orenda Design’ın dijital pazarlama ajansı ve danışmanlık ajansı olarak çalışmalarımıza hızlı bir şekilde devam ediyoruz.

Google Ads, META (Business Manager) platformlarını ve danışmanlık hizmetlerini BusinessUp! Performans Pazarlama Ajansı olarak yönetiyoruz.  Orenda design dijital bütçesini en verimli şekilde yönetebilmesini sağlayarak BusinessUp! Performans Pazarlama Ajansı olarak işlerini büyütmelerini sağlıyoruz.

Paylaş

Markanı Büyütmekte
Zorluk Mu Yaşıyosun?

Formu doldur,
Sonucu birlikte görelim.

ÜCRETSİZ

Marka Check-Up'ını Yaptır

Kişisel verilerimin işlenmesine, BusinessUp'ın reklam, duyuru, bilgi, kampanya vb. konularda şahsıma ticari elektronik ileti göndermesine, bilgilerimin bu amaçla kullanılmasına, şahsımla ve markamla paylaştığım veriler üzerinden iletişime geçmesine, saklanmasına ve yurtdışı ve/veya yurtiçi hizmet sağlayıcı üçüncü kişilerle paylaşılmasına açık rıza izni veriyorum.