BusinessUp!

Başarı Hikayelerini Hemen
Eticaret ve Dijital Pazarlama Eğitimlerinin Başlamasına Son X Gün! Hemen İncele!

Shopify Mağaza Kurulumu & Teknik Destek Hizmeti

İşletmenizi online dünyaya taşıyın ve satışlarınızı artırın! Shopify Türkiye Partneri olarak işletmenizi internete taşımanızı kolaylaştırıyoruz. Shopify mağaza kurulumu, front end çalışmaları ve tema özelleştirmesi konusunda size yardımcı oluyoruz. İşletmenizi Shopify’a taşıyarak, daha geniş bir kitleye ulaşabilir ve satışlarınızı artırabilirsiniz.

Shopify Hizmetlerimiz

Projelerimiz

Türkiye'de kanıtladığımız başarımız ile profesyonel işletmelerin tercihi olduk. Ürünlerinizi dünyanın her noktasına ulaştırıyoruz.

Türkiye’deki Shopify sitelerindeki başarılarımızla, profesyonel işletmeler arasında en çok tercih edilen Shopify ajansı konumuna geldik. Ürünlerinizi dünya genelinde her noktaya ulaştırma konusundaki yeteneklerimizle ve Shopify Pazarlama kaslarımızla rakiplerimizden ayrılıyoruz.

Marka Yorumları

Melisa K.

Meta Spec.

BusinessUp dan eğitim almak çok faydalı oldu. Meta uzmanlığında başta Önder Bey ve Esra Hanım bana çok şey kattı. İnanılmaz sabırlı ve motive ediciydi. Bu yüzden aldığım eğitimden çok fayda ve keyif aldım. Bu işin mutfağını kesinlikle BusinessUp çok iyi biliyor. Herkese şiddetle tavsiye ediyorum.

Fevzi F.

Marketing Spec.

Dijital pazarlama, e-ticaret gibi sektörlere yönelen adayların "pratik olmadan, sadece teoriyle başarılı olmak mümkün değil" gibi haklı gerekçeleri oluyor genellikle. BusinessUp ekibi bu konuya oldukça hakim, bildiğim kadarıyla on yılı aşkın tecrübeleri var ve eğitim sürecinde pratiklerle, projelerle(ödev) sorumluluk vererek gerçekten işi öğretiyorlar.

Shopify Ekibimiz

Shopify Blog Yazıları

Sıkça Sorulan Sorular

Shopify, kendi online mağazanızı kurmanıza ve yönetmenize yardımcı olan bir e-ticaret platformudur. Mağazanızı analiz etmenize, pazarlama yapmanıza ve kullanıcılarınızı doğru yönetmenize yardımcı olacak araçlar sunar. Mağazanızın tasarımını ve işlevlerini ihtiyaçlarınıza göre özelleştirmenize olanak sağlar.

Shopify, her ölçekten işletme için uygundur:

 

  • Küçük işletmeler
  • Girişimciler
  • Orta ölçekli işletmeler
  • Büyük işletmeler
  • Shopify, mağazanızda kullanabileceğiniz çeşitli ödeme yöntemleri sunar.

 

  • Shopify Payments, Shopify tarafından sunulan entegre bir ödeme işlemcisidir. Dünya genelinde kullanıma uygundur.

 

  • Shopify payments yanında bölgesel ödeme yöntemleri, alternatif ödeme yöntemleri, dijital cüzdanlar da kullanılabilir.

Türkiye'deki e-ticaret yasalarına ve düzenlemelerine uymanız önemlidir. Kullanıcılarınızın güvenini kazanmak için güvenilir bir ödeme sistemi kullanmanız önemlidir. Türkiye'deki kargo seçeneklerini ve ücretlerini araştırmanız ve kullanıcılara en uygun seçenekleri sunmanız önemlidir. Mükemmel bir müşteri hizmeti deneyimi sunmanız önemlidir. En önemlisi de kullanıcılarınıza iyi bir UI/UX deneyimi sunmanız gerekir.

Shopify ile dünya çapında satış yapmak istiyorsanız her ülkenin e-ticaret yasalarına ve düzenlemelerine uymanız önemlidir. Shopify mağaza kurulumlarıyla birlikte çoklu dil desteği, uluslararası kargo seçenekleri ve ücretlerinin araştırılması, otomatik para birimi dönüştürme özelliği gibi önemli noktaları, Shopify ile global çapta satış yapmaya başlamanız için gerekli tüm adımları doğru şekilde planlamanız gerekir.

Shopify site kurulumu, özel tema tasarımı, kullanıcı deneyimini iyileştirmeye ve sadakati artırmaya yönelik app’lerin aktifleştirilmesi, dijital pazarlama, sosyal medya yönetimi ve aylık teknik destek konusunda danışmanlık alabilirsiniz.

E-ticaret sitenizin taşınması, ilk bakışta karmaşık ve göz korkutucu bir süreç gibi görünebilir. Doğru planlama ve teknik uzmanlık olmadan, trafik kaybı, arama motoru sıralamalarında düşüş ve satışlarda azalma gibi istenmeyen sonuçlarla karşılaşabilirsiniz. BusinessUp Shopify Ekibi olarak e-ticaret sitenizin taşıma sürecini kusursuz bir şekilde yönetmek için yanınızdayız. Uzman ekibimiz ve kapsamlı çözümlerimizle, sitenizi farklı altyapılardan güvenli ve sorunsuz bir şekilde taşıyoruz.

Markanı Shopify'a mı
Taşımak İstiyorsun?

Formu doldur,
Sonucu birlikte görelim.

İLETİŞİM FORMU

Hemen Doldur, Tanışalım

Kişisel verilerimin işlenmesine, BusinessUp'ın reklam, duyuru, bilgi, kampanya vb. konularda şahsıma ticari elektronik ileti göndermesine, bilgilerimin bu amaçla kullanılmasına, şahsımla ve markamla paylaştığım veriler üzerinden iletişime geçmesine, saklanmasına ve yurtdışı ve/veya yurtiçi hizmet sağlayıcı üçüncü kişilerle paylaşılmasına açık rıza izni veriyorum.
Edit Template