BusinessUp!

Başarı Hikayelerini Hemen
Eticaret ve Dijital Pazarlama Eğitimlerinin Başlamasına Son X Gün! Hemen İncele!
  • All Post
  • MARKA
  • PAZARLAMA
  • SEO
  • TASARIM
Tiktok hesabı açmak isteyenler için dikkat etmesi gereken 5 madde

Edit Template

Tik-tok son dönemlerde inanılmaz yükselişte olan bir mecra ve her geçen gün kullanıcısı artarak, popülerliği daha da hızlanıyor. Bu mecraya dahil olmak isteyenlerin mutlaka uygulaması gereken 5 madde;

1-Kesinlikle kendine özgü bir konu ya da alan belirlemelisin! Seçtiğin konunun Tik-tok’un eğlence ve mizah anlayışına uygun olmasına mutlaka dikkat et, bu sayede içerik üretmek senin için kolaylaşacaktır.

2- Doğru #hashtag kullanımı olmazsa olmaz! Videonu paylaşmadan önce, içeriğine uygun hashtag taraması yapmalısın. Hedef kitlen için en popüler etiketleri kullanırsan, keşfedilme ihtimalin giderek artacaktır.

3- Çektiğin videolarda popüler müzikler kullan! Şarkılar, Tiktok için vazgeçilmez bir unsurdur. İçeriğinize uygun ve o dönemde popüler olan müzikleri tercih etmeniz etkileşim oranınızı artıracaktır.

4- Hedef kitleni belirle! Estetik ve kreatif değeri yüksek videolar çekmeye çalışmayın, herkese hitap edecek basit yöntemler bulmaya çalışarak ürün, hizmet yada kendinizi tanıtın.

5-Ve en önemlisi süreklilik! İyi bir Tiktok kullanıcısı içerik üretiminde istikrarlı olmalı. Bu sayede hedef kitlenizedeki daha çok kullanıcıya ulaşabilir, dünyaca ünlü bir Tiktok kullanıcısı olabilirsiniz!

Paylaş

Markanı Büyütmekte
Zorluk Mu Yaşıyosun?

Formu doldur,
Sonucu birlikte görelim.

ÜCRETSİZ

Marka Check-Up'ını Yaptır

Kişisel verilerimin işlenmesine, BusinessUp'ın reklam, duyuru, bilgi, kampanya vb. konularda şahsıma ticari elektronik ileti göndermesine, bilgilerimin bu amaçla kullanılmasına, şahsımla ve markamla paylaştığım veriler üzerinden iletişime geçmesine, saklanmasına ve yurtdışı ve/veya yurtiçi hizmet sağlayıcı üçüncü kişilerle paylaşılmasına açık rıza izni veriyorum.