BusinessUp!

Başarı Hikayelerini Hemen
Eticaret ve Dijital Pazarlama Eğitimlerinin Başlamasına Son X Gün! Hemen İncele!

Yağmur Toksarı

Sr. Meta Spec.

UZMANLIK

4.3/5

YAĞMUR'UN YAKLAŞAN EĞİTİMLERİ

Business Manager'a Giriş

30 Saat

200 Katılımcı

Markanı Büyütmekte
Zorluk Mu Yaşıyosun?

Formu doldur,
Sonucu birlikte görelim.

İLETİŞİM FORMU

Hemen Doldur, Tanışalım

Kişisel verilerimin işlenmesine, BusinessUp'ın reklam, duyuru, bilgi, kampanya vb. konularda şahsıma ticari elektronik ileti göndermesine, bilgilerimin bu amaçla kullanılmasına, şahsımla ve markamla paylaştığım veriler üzerinden iletişime geçmesine, saklanmasına ve yurtdışı ve/veya yurtiçi hizmet sağlayıcı üçüncü kişilerle paylaşılmasına açık rıza izni veriyorum.

Yağmur Toksarı - BusinessUp! Performans Pazarlama Ajansı Meta Uzmanı

Ben Yağmur Toksarı Tanrıver. 1996 İstanbul doğumluyum.

Sosyoloji lisans bölümü mezunuyum.

Üniversitede bölümümde öğretim görevlisi doç. dr. yanında öğrenci asistanı olarak çalıştım. O dönem okulun yürüttüğü nicel araştırmada ve hocamızın kendi şirketi olan araştırma ve danışmanlık firmasında geçici görevler aldım. Üniversite 3. senemde siber güvenlik firmasında veri araştırma ve toplama alanında bir proje yürüttüm.

Veri okuryazarlığı ve görselleştirme üzerine atölyelere katıldım. Bölümümde araştırma, spss, araştırma analiz yöntemleri, araştırma yöntemleri ve teknikleri üzerine dersler aldım. Teknik bilgilerle sosyolojik teorileri birlikte okuyarak çalışmalar yaptım.

Üniversiteden sonra pazar araştırma firmasında çalışmaya başladım. Kalitatif araştırma bölümünde proje uzmanı olarak başlayıp sonrasında proje yöneticisi olarak çalışmaya devam ettim.

Şehir değişikliği sebebiyle işi bıraktıktan sonra iş arama sürecimde BusinessUp ile yollarımız birleşti. Çok sıkı bir programla eğitimleri başarılı bir şekilde tamamladıktan sonra staj sürecine seçildim. Staj sürecini de olumlu sonuçlandırdıktan sonra artık Meta Uzmanı olarak BusinessUp bünyesinde çalışmaya devam etmekteyim.

Yenilikçi, bir işi her açıdan ele alan, dinamik bir ekiple çalışmak mutluluk verici. Azimle ilerlediğimiz bu yolda başarı hikayelerimizi yazmak BusinessUp için en büyük hedefimiz.