BusinessUp!

Başarı Hikayelerini Hemen
Eticaret ve Dijital Pazarlama Eğitimlerinin Başlamasına Son X Gün! Hemen İncele!
  • All Post
  • MARKA
  • PAZARLAMA
  • SEO
  • TASARIM
Shopify appleri

Edit Template

Yeni Shopify mağazanızı açıyorsanız ve bu mağazayı geliştirmek mi istiyorsunuz? İşte Shopify mağazanızı uçuşa geçirecek 5 faydalı uygulamayı sizler için bir araya getirdik. Uygulamalar hakkında detaylı bilgi ve ücretlendirmesi hakkında bilgileri de yazımızda bulabilirsiniz.

1- EComposer- Sayfa Düzenleme ve Oluşturucu

EComposer Sayfa Oluşturucu, yeni nesil Shopify sayfa oluşturucu uygulamaları olarak kabul edilir. Diğerlerinden farkları nelerdir?

İlk olarak, EComposer sayfa düzenleyici, temiz UX, e-ticarette yeni başlayanlar için bile uygun olan UI ile süper kullanıcı dostudur. İkinci olarak, EComposer’ın herhangi bir sayfada herhangi bir bölüm oluşturmanıza ve herhangi bir temaya eklemenize izin veren bir bölüm oluşturucusu vardır. Başka bir deyişle uygulama, Shopify temalarıyla mükemmel bir şekilde çalışarak size sayfanızı istediğiniz gibi tasarlama esnekliği sunar.

Ayrıca, EComposer’ın çok büyük bir uzantı ve uygulama entegrasyon kitaplığı vardır. Yalnızca kullanmanız gereken eklentileri yükleyin; bu sayfa performansını optimize etmeye yardımcı olur. Ayrıca, EComposer’ı kullanırken herhangi bir sorunuz veya sorununuz olursa destek ile 7/24 sohbet edebilirsiniz.

Fiyatlandırma: Ücretsiz plan mevcut

2- Yotpo – Müşteri yorumları

Yotpo, sosyal medya ve çevrimiçi itibar oluşturmanıza yardımcı olan benzersiz bir bulut uygulamasıdır. Yukarıda bahsedildiği gibi, sosyal kanıt, kitlenizi ürünlerinizin birçok kişi tarafından sevildiğine ikna etmenin en etkili yöntemlerinden biridir. Yotpo, müşteri incelemelerine ve derecelendirmelerine erişim sağlayarak bunu sergilemenize olanak tanır.

Site içi Yotpo widget’larını veya e-postalarını kullanarak ürün incelemeleri, fotoğraf incelemeleri, site derecelendirmeleri ve daha fazlasını toplayabilirsiniz. Web sitenizde iyi incelemeler sergilemek, diğer müşterilerin memnuniyetini gösterdiği için trafiğin ve satışların hemen artmasına yardımcı olabilir. Yotpo’yu tek tıkla kurabilir ve farklı sitelerdeki tüm yorumlarınızı anında içe aktarabilirsiniz.

Fiyatlandırma: Aylık 50 siparişe kadar ücretsiz. Aylık 800’e kadar sipariş için ayda 29 Dolar tutarında bir Büyüme Planı ve 1.000 adede kadar sipariş için ayda 299 Dolar tutarında bir Prime Plan mevcut.

3- Sellercloud- Eksiksiz e-ticaret yönetimi uygulaması

Shopify, kullanıcıların kolayca bir çevrimiçi mağaza kurmasına ve ürün listelemelerini yönetmesine olanak tanıyan hepsi bir arada bir e-ticaret platformudur. Shopify’ı Sellercloud ile entegre etmek, liste kayıtlarını yayınlamanıza ve güncellemenize, siparişleri indirmenize ve izleme bilgilerini doğrudan Sellercloud’dan yüklemenize ve bir sipariş verildikten sonra otomatik envanter güncellemeleri almanıza olanak tanır.

Sellercloud, tek tek ürünler, paketler, kitler ve varyasyonlar gibi birden çok liste kaydı türünü Shopify mağazanızda yayınlamayı destekler. Birden fazla web sitesi listesi, Sellercloud’un benzersiz gölgeleme yetenekleriyle tek bir SKU’ya bağlanabilir. Ürünleri çeşitli yapılandırmalarda yayınlamak, envanterinizin bütünlüğünü korumanıza ve e-ticaret operasyonunuzun birçok yönünü basitleştirmenize olanak tanır.

Açıklama, resimler ve kategoriler dahil olmak üzere ürün özellikleri Sellercloud içinden yönetilebilir. Envanter ve fiyatlandırma da otomatik olarak Shopify ile senkronize edilir. Sellercloud, kargo ve sevk irsaliyeleri dahil olmak üzere Shopify siparişlerini de yönetebilir ve işleyebilir. Bu temel entegrasyon özelliklerinden bazıları şunları içerir, ancak bunlarla sınırlı değildir:

– Yeni listeler yayınlayın

– Envanter ve fiyatın otomatik güncellenmesi

– Shopify siparişlerinin otomatik olarak indirilmesi

– İptal ve Tel_Number_Homes doğrudan Sellercloud’dan yönetilir

– Otomatik izleme güncellemeleri

– Eksiksiz Shopify ürün yönetimi

– Amazon politika ihlallerini önlemek için web sitesi fiyatını Amazon fiyatıyla senkronize edin

– Yetkilendirme ve yakalama desteği

– Shopify API envanter yönetimi

Fiyatlandırma: 1000$/Aylık

4- Shopify Inbox – Chat Uygulaması

Shopify Inbox, birçok kanal üzerinden alışveriş yapan müşterilerle sohbet etmenize olanak tanıyan ücretsiz bir mesajlaşma aracıdır. Aslında, tüm Inbox konuşmalarının %70’i, satın alma işlemi gerçekleştiren müşterilerle yapılıyor. Sohbet ederken, mesajınızı müşterinize göre uyarlamak için görüntülenen ürünler, alışveriş sepetindekiler ve geçmiş siparişler gibi canlı müşteri bilgilerini kullanın. Hatta sipariş değerini artırmak için ürün önerebilir veya indirimler sunabilirsiniz. Otomatik yanıtlar, SSS’ler ve kişisel sohbet deneyimi ile müşterilere daha hızlı yardımcı olun.

Shopify yöneticisinde sorunsuz bir iş akışıyla sohbeti açın ve sonuçları izleyin.

Çevrimiçi mağaza sohbetinden, Mağaza uygulamasından, Instagram’dan ve Messenger’dan konuşmaları yönetin.

Profil ve alışveriş sepeti ayrıntılarıyla müşterilerin kim olduğunu hızla anlayın.

Sohbetten ayrılmadan ürün önerileri, fotoğraflar ve indirimler gönderin.

Size ve alıcılarınıza zaman kazandırmak için selamlamaları, kişi yakalamayı ve SSS’leri otomatikleştirin.

Fiyatlandırma: Ücretsiz plan mevcut

5- Social Widget – Instagram Feed ve TikTok videoları.

Socialwidget, web sitenize çarpıcı, alışveriş yapılabilir Instagram Galerisi ve TikTok videoları eklemenize izin vererek dönüşümlerinizi artırmanıza ve güveni depolamanıza yardımcı olur. Harika olan şey, sizi tüm cihazlarda çarpıcı, hafif ve iyi yanıt veren önceden hazırlanmış çeşitli şablonlarla donattığı için kodlamaya ihtiyacınız yok. Ayrıca, müşterilerin doğrudan güzel bir şekilde yerleştirilmiş Instagram ve TikTok akışınızda bir satın alma işlemi yapmasına izin vermek için akışınızdaki ürünleri tamamen özelleştirebilir ve etiketleyebilirsiniz.

Web sitenize alışveriş yapılabilir Instagram ve TikTok yayınları ekleyerek sosyal kanıt oluşturun

Fotoğraf/video başına en fazla 5 öğeyi etiketleyerek müşterilerin “Görünümü satın almalarını” sağlayın

Çeşitli estetik ve iyi yanıt veren Instagram galerisi ve TikTok yayın şablonları

Instagram #hashtags ve herkese açık @account gönderilerini sıralayın

Fiyatlandırma: Ücretsiz plan mevcut

Shopify mağazanızda satışları arttırıcı uygulamalar mı kullanmak istiyorsunuz? Aşağıda yer alan formu doldurarak Shopify mağazanızla alakalı geliştirmek istediğiniz her konu için destek alabilirsiniz.

Paylaş

Markanı Büyütmekte
Zorluk Mu Yaşıyosun?

Formu doldur,
Sonucu birlikte görelim.

ÜCRETSİZ

Marka Check-Up'ını Yaptır

Kişisel verilerimin işlenmesine, BusinessUp'ın reklam, duyuru, bilgi, kampanya vb. konularda şahsıma ticari elektronik ileti göndermesine, bilgilerimin bu amaçla kullanılmasına, şahsımla ve markamla paylaştığım veriler üzerinden iletişime geçmesine, saklanmasına ve yurtdışı ve/veya yurtiçi hizmet sağlayıcı üçüncü kişilerle paylaşılmasına açık rıza izni veriyorum.